Závin rôzných chutí

mracik9 - fotkamracik9, 9. mája 2012
Závin rôzných chutí
Foto: mracik9

Inšpirovala som sa z buchtičiek, ktoré boli fantastické,ale pri závine som sa bála že bude bez lekváru suchý,tak som skúsila ten jogurt a Zobraziť celý popisInšpirovala som sa z buchtičiek, ktoré boli fantastické,ale pri závine som sa bála že bude bez lekváru suchý,tak som skúsila ten jogurt a vyšlo to fajnovo.

40
porcií
60 minút
príprava
40 minút
na 180 °C

Suroviny

Kysnuté cesto:
500 g
100 g
250 ml
50 g
42 g
1/2 čl
PLNKA:
250 ml
150 g
150 g
150 g
1 pl
150 g
3 pl




Postup

  1. 1

    Postupne si pripravíme cesto,do múky dáme cukor,soľ a zalejeme mliekom do ktorého sme pridali podrobne droždie,premiešame a pomaly prilievame rozpustené maslo,hnetieme,keď je cesto hladké a nelepivé,necháme ho nakysnúť.Ja ho robievam v pekárničke.Kým nám cesto kysne pripravíme si plnku.Orechy si pomelieme do ktorých postupne pridáme kokos,škoricu a cukor.Z tejto sypkej zmesi si odložíme asi 2 PL na posypanie vrchu závinu.Vykysnuté cesto rozdelíme na dve časti,obidve potrieme jogurtom a rovnomerne posypeme.Zrolujeme,vrch závinu potrieme maslom a posypeme zvyškom orechov,dáme piecť.

Diskusia k receptu

mracik9
medovnicek,skús určite je to fajnové,grandma,nie je to suché,možno to tak vyzerá na obrázku,ale ten jogurt to zvláčni,ono to ma chuť ako keby tam bolo trochu tvarohu,na budúce skúsim viacej tých orechov a kokosu,včera som to piekla a už po nich nie je ani pamiatka
afataga
moze to byt dobre ak by sa do cesta dalo maslo, alebo mast alebo aj olej, len nie rastlinne "maslo" lebo to s maslom nema nic spolocne, ta plnka vyzera velmi zaujimavo, zvlastna kombinacia, vyskusam a asi pred zavinutim trochu pokropim maslom
klekipetra
Cesto ako na tento závin (iba štipku cukru na nakysnutie) zvykneme naplniť dusenou nie veľmi kyslou kapustou. Vrch sa posype nadrobno nakrájanou údenou slaninkou. Rastlinné maslo sa na varenie ani na pečenie sme ešte neskúšali.
.
mracik9
klekipetra,afataga,to maslo som dala do cesta aby bolo vláčnejšie,mám to určite niekoľko krát vyskúšané,inač by som to tam nedávala,v tom ceste je maslo Dela creme,skúste a napíšte či som mala pravdu,10102001,neverím,môj manžel tvrdí niečo iné
zdezda
... a mne sa veľmi páči , určite ho vyskúšam, pripomína mi záhorácky trdelník :-)
hubata
To nie @zdezda - my máme väčšie diery v záhoráckych trdelníkoch, lebo máme aj väčšie trdlá.
Ale je zaujímavá tá plnka, vlastne @mracik9 skombinovala do nej mandle, orechy, a ešte kokos so škoricou. Pre tú plnku si závin uložím do KK a možno sa stane našou obľúbenou.
afataga
@mracik9 nic v zlom, ale isto to nebudem skusat, take tuky nedam do ust, je jedno ako sa vola, je to strasne nezdrave, da sa vela info najst na nete a aj tu uz bola o tom diskusia
zdezda
@hubat á :-):-) ja viem, že tie diery máte väčšie, no napriek tomu nie je suchý :-)
mracik9
@hubat á,:))tie diery sú asi kvôli tomu, že to bolo jemnučké s tým jogurtom a nechcela som to veľmi stláčať aby nevytieklo
orchidea
Zaujímavá kombinácia plnky..., páči sa mi...a čo sa týka použitia rastlinného masla do cesta...nevidím v tom problém, tiež ho dávam do cesta či kysnutého alebo iného, neviem či sú až také nezdravé ako píše afataga...nie je to ani jediná potravina ktorá je tak nezdravo ohodnotená, oveľa škodlivejšie ako niektoré potraviny sú pre zdravie fajčenie, stresy, depresie.... to je môj názor.
mracik9
orchidea, čo všetko je nezdravé a jeme to,ja myslím že ta trocha masla nás nezabije,ale tá chuť,mňam
mracik9
Afataga,prečítala som si to a poviem ti že je to fakt hnus,ale ani maslo už nie je čo bývalo,tak teraz neviem
afataga
@mracik9 bohuzial mas pravdu s tym maslom, ale myslim ze lepsie ako tie tuky, treba hladat cestu mensieho zla :-) ak mas odvahu vyskusaj raz kysnute cesto s trochou bravcovej masti, alebo rastlinny olej nejaky za studena lisovany, v utorok som robila zemlicky s mastou a boli vyborne a aj ine varechacky davaju do cesta mast, je tu viac takych receptov, mna by to asi nenapadlo, to som sa docitala tu a vyskusala
mracik9
afataga,tie žemličky určite chutili božsky,ja som bravčovú masť dávala do slaného cesta,ale do sladkých mi viac pasuje maslo,ale dám si poradiť,už iba prírodné
afataga
ja som davala mast aj do sladkeho, vobec to necitit neboj sa a vyskusaj, robia tak aj ovela skusenejsie pekarky ako ja