Čučoriedkový koláčik

natt - fotkanatt, 3. júla 2013
Čučoriedkový koláčik
Foto: natt

Myslím že každý z nás pozná tie chvíle keď by najradšej všetko hodil za hlavu, zostal na chvíľku sám a vykašlal sa na všetky problémy či povinnosti. Takéto skratové chvíle sa však musíme naučiť zvládať s nadhľadom. Veď najväčšou revolúciou našej generácie je objav, že ľudia zmenou vnútorných postojov svojej mysle dokážu zmeniť vonkajšie aspekty svojich životov. Preto zabudnime na všetko zlé, nepripúšťajme si chtíč samoty. Vychutnávajme si chvíle s rodinou, láska je to prečo sme sa narodili :)

Suroviny

2 hrnčeky
1/3 hrnčeka
2 ČL
1/2 ČL
1/4 ČL
1/3 hrnčeka
3/4 hrnčeka
170 g
1 hrnček
1 hrnček

Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

 1. 1

  Trúbu predhrejte na 200°C. plech vymažte kokosovým tukom. Vo väčšej mise zmiešajte múku, cukor, prášok do pečiva, sódu a soľ.

  Čučoriedkový koláčik - obrázok 1
 2. 2

  V stredu zmesi vytvorte „kalíštek“ do ktorého vlejte olej, mlieko, jogurt. Dobre premiešajte varechou, pridajte 1 hrnček mletých orechov a všetky čučoriedky.

 3. 3

  Pečte asi 18-20 minút.

Diskusia k receptu


Najsrdiečkovanejšie komentáre Ukáž celú diskusiu
Natt, 18 ročné dievča - ty si u pomaly dokonalý kazateľ. To z vlastnej životnej skúsenosti nemôžeš mať. Nepredvádzaj sa - ani rečami ani výberom surovín.
@kredenc a ty si čo robil v 18-tich? hral sa na piesočku s kýblikom a lopatočkou? koľkí v 18-tich chodia do práce a stavajú sa na vlastné nohy a tebe vadí, že @natt má dospelácke reči... podľa teba by asi mala fajčiť trávu a flákať sa po baroch... vieš čo predveď sa ty aj rečami aj výberom surovín, pretože doteraz si nič moc nedokázal....
@natt nenechaj sa znechutiť @kredenc je varechový rypák :-)