2. kniha Varechy:
100 slaných a sladkých receptov (OBJEDNÁVKA TU)

Redakcia Varecha.sk, 9. decembra 2018     2 minúty čítania

Máme pre vás novinku! Na svete je ďalšia kniha receptov prispievateľov nášho kulinárskeho portálu Varecha.sk. Nájdete v nej presne 100 overených návodov na prípravu vynikajúcich koláčov, zákuskov, ale aj slaného pečiva a slaných chuťoviek.


Po minuloročnej prvotine Sladké pokušenie nájdete v druhej knihe o niečo pestrejšiu zostavu receptov, ku ktorej by sa hodil podtitul Pohostenie stokrát inak. S našou kuchárkou vás už žiadna návšteva nezaskočí, stačí si vybrať a pripraviť niektorý zo stovky sladkých a slaných receptov od Vás - používateľov portálu Varecha.sk.

* * *

Objednávajte za 10,90 EUR + poštovné tu:
Objednajte knihu cez FORMULÁR TU.

* * *

Za každým receptom v knihe sa skrýva skutočný človek, ktorý ho osobne pripravil a podelil sa s ním prostredníctvom Varecha.sk s obrovským množstvom ďalších ľudí, ktorí našu stránku navštevujú. Každý autor dostal v knihe priestor na pár slov, ktoré nájdete spolu s nickom a prípadne aj so skutočným menom a s fotografiou pod jeho receptom. Súčasťou každého receptu je aj webová adresa, na ktorej ho nájdete na stránke Varecha.sk, kde sa vo väčšine prípadov nachádzajú aj fotografie s postupom prípravy, čo určite oceníte.

Veríme, že nová kuchárska kniha Varechy 100 slaných a sladkých receptov spraví radosť všetkým priaznivcom nášho portálu.

Objednávajte za 10,90 EUR + poštovné tu: OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR.


Ceny sú uvedené vrátane DPH.

Diskusia k receptu

19 komentáre k článku
Veľmi pekne ďakujem, včera mi prišla knižka, veľmi som sa potešila. Je krásna a naozaj vydarená, dobré recepty, ktoré budem mať stále poruke.
Aj ja ešte raz ďakujem za knižku a za zaradenie môjho receptu. Musí to byť veľmi náročné vybrať 100 receptov z toho množstva, ktoré tu každý deň pribudne, preto som veľmi poctená byť súčasťou tej stovky :) práve som si objednala ďalší výtlačok, dostane mamka na Vianoce. ona ma naučila variť i piecť, bude určite veľmi pyšná, keď ma tam nájde :D
Práve dnes mi táto knižka prišla, za čo srdečne ďakujem. Objednal som ďalšie tri, budem mat darčeky na Vianoce pre blízkych.
Ďakujem pekne za knihu.Dnes som si po ňu bola.na pošte.Teším sa z nej veľmi,aj preto,že tak trošku som jej súčasťou;-)Veľmi veľa dobrých receptov som tu na stránke nezachytila,tak teraz ich budem mať vždy po ruke.A je aj super vedieť a aj vidieť,kto sa pod akým receptom ukrýva:-) Raz sa s ňou pochválim vnúčatkam.Ďakujem ešte razPrajem ešte pekný večer. prajem.
Srdečne ďakujem za krásny darček. Včera mi prišla knižka... ja som ju teda ešte nevidela, prišla k rodičom, ale vraj je super. Tak sa na ňu teším!

Redakcia, prosím, knižka sa nedá kúpiť v knihkupectve? Ďakujem za odpoveď.
Pekný deň prajem všetkým.


Pridaj komentár k článku:TOPlist