2. kniha Varechy:
100 slaných a sladkých receptov (OBJEDNÁVKA TU)

Redakcia Varecha.sk, 15. novembra 2018 o 09:00

Máme pre vás novinku! Na svete je ďalšia kniha receptov prispievateľov nášho kulinárskeho portálu Varecha.sk. Nájdete v nej presne 100 overených návodov na prípravu vynikajúcich koláčov, zákuskov, ale aj slaného pečiva a slaných chuťoviek.


Po minuloročnej prvotine Sladké pokušenie nájdete v druhej knihe o niečo pestrejšiu zostavu receptov, ku ktorej by sa hodil podtitul Pohostenie stokrát inak. S našou kuchárkou vás už žiadna návšteva nezaskočí, stačí si vybrať a pripraviť niektorý zo stovky sladkých a slaných receptov od Vás - používateľov portálu Varecha.sk.

* * *

Objednávajte za 10,90 EUR + poštovné tu:
Objednajte knihu cez FORMULÁR TU.

* * *

Za každým receptom v knihe sa skrýva skutočný človek, ktorý ho osobne pripravil a podelil sa s ním prostredníctvom Varecha.sk s obrovským množstvom ďalších ľudí, ktorí našu stránku navštevujú. Každý autor dostal v knihe priestor na pár slov, ktoré nájdete spolu s nickom a prípadne aj so skutočným menom a s fotografiou pod jeho receptom. Súčasťou každého receptu je aj webová adresa, na ktorej ho nájdete na stránke Varecha.sk, kde sa vo väčšine prípadov nachádzajú aj fotografie s postupom prípravy, čo určite oceníte.

Veríme, že nová kuchárska kniha Varechy 100 slaných a sladkých receptov spraví radosť všetkým priaznivcom nášho portálu.

Objednávajte za 10,90 EUR + poštovné tu: OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR.


Ceny sú uvedené vrátane DPH.
Komentáre k článku:


Pridaj komentár k článku:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist