Rôzne

Zuzky, Zuzanky, Zuzuľky...

zdezda - fotkazdezda, 12. augusta 2011

Včera ste mali sviatok a nikto vám nepísal z varecháčov, že aby vám bolo fajn a aby vám dobre fungovala vareška, tak to naprávam a zo srdca vám to všetkým prajem:-))) No ale som aj zvedavá, čím ste pohostili tých, ktorí na vás nezabudli, alebo ste si oslavu odložili na predpovedaný pekný, letný víkend?

@zareaguj


Diskusia k téme

11 komentáre k článku
A vieš že nemám okolo seba žiadnu Zuzku? A ako tak to sledujem tak ani Aničku, Olinku, Mariku .... len samé modernejšie: Adriana, Renata, Simonka, Silvia. Asi mladým mamičkám sa páčia viacej modernejšie mená. Pripájam sa i ja a želám všetkým Zuzanám pevné zdravie a aby sa im nič v živote ani v kuchyni nepripálilo.
Pripájam sa aj ja,mám Zuzky aj som súkromne gratulovala.Máme tu jednu "velkú" Zuzku @sjuz... !!! A je mi ľúto že som zabudla na @zuzi čku, Tak teda veľa zdravia,šťastia a nech vám to dobre varí na Vareche !!!!
ja vám všetkým ďakujem veľmi pekne:) a tiež sa pripájam ku gratulácii !!! no, ja som nerobila vôbec nič, len som otvorila bonboniéru, ktorú som dostala:)) - ja totižto robím pohostenie na sviatky iných mne blízkych, a keď mám sviatok ja, nechám sa pozvať:)!

Pridaj komentár do diskusie: