Rôzne

Odporúčam jednu anketu (aj Varecha bude voliť :-)

jarco - fotkajarco, 6. mája 2010

Zvolebnieva sa. Na Pravda.sk sme pripravili takú napoly vážnu anketu pre voličov. Môžete byť medzi prvými, ktorí sa v ankete otestujú:

 www.pravda.sk/volicomer.asp...


Dotazník treba vypĺňať seriózne, ale mne pri testovaní vyšiel kuriózny výsledok:Ospravedlňujem sa za túto diskusiu, ktorá porušuje pravidlá, ktoré som sám spísal :-) Ale veď nielen jedlom je človek živý...

P.S. Ak by vám to veľmi prekážalo, tak túto diskusiu vymažem.

P.S.2 Ak vám tu reklama na anketu neprekáža, kľudne napíšte, čo si o nej myslíte.

@zareaguj


Diskusia k téme

15 komentáre k článku
Už to mám za sebou @jarco a som celkom spokojná, aj Paliho Kapurkovú tam mám.
robim anketurku pre istú spoločnocť.... ale toto je to pre zábavu... a zabíjanie času... ale doporučujem kolegyniam z varechy. sk ... nech sa zapájajú.....
Tak som si uz odvolila a dufam, ze ta MOJA strana vyhra. Uz oslavujem.
jarco , ako si to krasne povedal - zvolebnieva sa ! Ako to romanticky znie, a de facto ( de iure) ide o brutalne važnu vec! Preto - rozum do hrste! :)

Jarco, vyšiel mi sranda výsledok v tej ankete, na prvých miestach strany, ktoré by som nikdy nevolila. Cez to všetko, že som odpovedala úprimne, ale mám tam aj Pliho kapurkovú. Aspoň som sa trošku pobavila.
ono v podstate každá strana je " Paliho kapurkova" , len pod iným názvom:))))))))))))))))))
diky @jarco :-) aj ja som zabila cas a teraz som zmatena, lebo kazda strana mi vysla na 50% :-)
ježibabka, si ma pobavila, máš pravdu všetky strany sú Paliho kapurkové.
Ja mám pre všetky strany zhruba rovnaký výsledok cca 60 %. Kto vymýšľal tento voličomer, tak... :-)))))
Stotožňujem sa na 60 % s voličmi SaS aj Stranou robotníkou alebo SDĽ...

Otázky sú tak sugestívne, že skrátka všetci voliči tam "volia" rovnako plus-mínus (ste za obmedzenie imunity poslancov - no kto by nebol). No a zase pri iných otázkach sa spoločnosť odjakživa polarizuje, takže je to pol na pol - teda zase nerozhodne. Okrem toho sa na takéto otázky nedá odpovedať jednoznačne (ste za obmedzenie CR v chránených zónach VT - závisí, ako sa to obmedzenie chápe...)
@vcelka - Nevidí sa mi, že všetky výsledky boli všetky cca 60%. Možno to bolo 55 až 65 percent. A to je už iná vec. Mne vychádza od 47 až 66 percent, čiže rozpätie cca 20 percentuálnych bodov. To je podľa mňa dosť výrazný rozdiel. Ľudia majú len na málo otázok radikálne rozdielne názory, a vyhodnotenie ankety sa robí z priemerov - ak traja zo sto ľudí majú iný názor ako zvyšok, v priemere to nič neznamená. Je jasné, že rozpätie pri tejto metodike ťažko bude čojaviem 50 bodov. Aj 10 percentuálnych bodov je dosť veľký rozdiel. Treba sa nad tých trochu zamyslieť, až potom vyhodnocovať.