Kuchynský robot

zlaticalv - fotkazlaticalv 10. júla 2019 o 09:24

Milé varechacky a varechaci, prosím poraďte. Už sa neviem rozhodnúť. Hľadám spoľahlivého pomocníka do kuchyne... robot co ma nezruinuje.. Rada by som na kysnuté cesta, samozrejmosťou aj obyč piškóty a krémy.. ale aj nech dokáže mliet a struhat.. Máte skúsenosti? Každá rada vítaná..

@zareaguj


5 odpovedí:
 • kimlo - fotkakimlo 10. júla 2019 o 14:42

  Ja mám Bosch MUM48A1 a som s ním spokojný. Používam ho hlavne na miesenie cesta na chlieb.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarviera1 10. júla 2019 o 16:59

  @Zlaticalv

  Ak by som kupovala teraz,tak Bosch MUM 55761,má všetko,čo popisuješ,vrátane planetárneho pohonu.Zarazilo ma,že napr. bonusko.sk ho predáva za 196€ a niektorí až za 299€ (!). Predpokladám,že ani bonusko.sk ho nepredáva bez zisku,tak tým drahším treba až 100% prirážku? Uff...táto cenová politika...
  Stretla som sa už aj s tým,že síce prístroj funkcie mal,ale príslušenstvo sa kupovalo zvlášť a teda to boli pálky - na to si daj pozor.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarjanealli 10. júla 2019 o 17:21

  Ja mám asi 2 roky Bosch MUM 57860 a som s ním maximálne spokojná: šľahá, hnetie, mixuje, strúha, melie i odšťavuje. Je pravda, že keď som si teraz prezerala jeho cenu je o cca 50,-€ vyššia, než som ho kupovala ja.
  @zareaguj
 • siuuu - fotkasiuuu 11. júla 2019 o 15:33

  Mala som roky BOSCH MUM radu už neviem, bol kupovaný cca 8 rokov dozadu ... fungoval v pohode, bez poruchy - miešal, šľahal aj strúhal bez poruchy celé roky ... takže na bežné varenie pre rodinu úplne v pohode, ja som vymenila pretože mal pre mňa malú misu - keď som robila sneh zo 6 bielkov + ostatné prísady na cesto, už mi to takmer utieklo z misy ... teraz mám KA - čo je bomba úplná, ale zasa cena je niekde úplne inde (ja som si ho vypýtala ako darček k okrúhlinám).
  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
Inšpirácie z nových receptov
TOPlist