Kuchynský robot AML 001

kocilabkaKocilabka 14. mája 2017 o 17:45

dobry den chcem sa niekoho opytat, či má skuseno s tymto "strojom" mixer nam nefunguje samostatne ide iba spolu s miesičom kde sa píše že nemožno použit spoločne teda si myslim že vtedy ked sa tam niečo pripravuje, lebo samostatne funguje len ten miesič, kdežto mixer sa neda spustit samostatne..., teda ako to vlastne ma fungovať ked miesič samostatne ide ale mixer len v sučinnosti miesiča sam nechce íst. Ako to ma vlastne fungovať. Dakujem za odpoved, my by sme to chceli použivat, len na prípravu nápojov ....teda tam by v tomto pripade musel byt v prevadzke aj ten miesič.

@zareaguj


4 odpovede:
 • rulik - fotkaRulik 14. mája 2017 o 20:25

  tu je každá rada drahá, ani ujo google ho nevie nájsť
  @zareaguj
 • marika9 - fotkaMarika9 15. mája 2017 o 10:29

  Možno trochu od veci, ale moja mama mala kedysi práčku (vírivú, nie automatickú - veď to bolo pred viac ako 50 rokmi) so žmýkačkou. A tá fungovala tak, že koľko otáčok sa pralo, toľko otáčok sa mohlo žmýkať. Že vraj motor sa musel odtočiť. Asi aj Tvoj mixér má nejaké podobné prepojenie. Len je už iné storočie.
  @zareaguj
 • dvorka - fotkaDvorka 15. mája 2017 o 14:29

  Na jednej predvádzačke som videla akýsi robot, ktorý pracoval na podobnom princípe. Práve preto som ho odmietla.
  Po prečítaní návodu je jasné, že mixér pracuje vzájomne s miesičom, v ktorom však nesmie nič byť. Len musí byť zavretý. Aj keď miesič pracuje spolu s mixérom, môže sa len mixovať, alebo len miesiť. Mixovať napríklad ovocie a miesiť cesto zároveň, nie.
  Pridávam časť návodu kuchynského robota AML kde sa o tom píše.
  Postup použití mixéru (1)
  1. Nádobu hnětače nechte upevněnou k pohonové jednotce, sundejte víko a vyjměte z nádoby pracovní nástavec nasazený na středovém sloupku nádoby. V nádobě nesmějí být žádné potraviny. Nasaďte víko nádoby hnětače a zajistěte je pootočením víka proti směru pohybu hodinových ručiček tak, aby se západka víka zasunula do drážky pro zajištění víka (A6) v pohonové jednotce. Při nesprávném zajištění víka není možné spustit pohonovou jednotku.
  2. Stisknutím tlačítka (A5) uvolněte bezpečnostní víčko mixéru a víčko (A1) odklopte.
  3. Na ozubené kolo pohonové jednotky nasaďte nádobu mixéru (B3), držadlo nádoby musí být vlevo tak, aby tři vodící výstupky zapadly do otvorů mixovací nádoby a výstupek mixovací nádoby stiskl bezpečnostní spínač pohonové jednotky. Pokud není mixovací nádoba nasazena správně pohonovou jednotku není možné spustit.
  4. Pootočením víka mixovací nádoby proti směru pohybu hodinových ručiček víko odjistěte a sejměte. Do
  mixovací nádoby vložte potraviny, které chcete zpracovávat včetně jejich tekuté složky. Nádobu nepřeplňujte nad značku MAX!
  5. Do víčka mixovací nádoby (B2) vložte odměrku (B1) a kompletní víčko nasaďte na nádobu a zajistěte pootočením víčka ve směru pohybu hodinových ručiček. Pokud není víčko nádoby mixéru správně zajištěno, není možné pohonovou jednotku spustit.
  @zareaguj
 • rulik - fotkaRulik 15. mája 2017 o 17:17

  a to sa nájde niekto, čo im to kúpi?
  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
TOPlist