Krtko

frankieFrankie 12. septembra 2017 o 12:04

čital som,že ma niekto problem s krtkom,na ktoreho som ja špecialista! do jeho "domu"-diery mu natlačte malu hanrdičku namočenu v nafte,alebo petroleji.odide tak rýchlo,že vam za nim bude smutno.Frankie

@zareaguj


5 odpovedí:
 • hadik - fotkaHadik 12. septembra 2017 o 12:59

 • mitzy - fotkaMitzy 12. septembra 2017 o 14:09

  @Hadik (12.9.2017 12:59)

  Presne tak, mas pravdu, krtecek by sa len divil :) krtkovia su podla mna velmi uzitocni v prirode. Kypria podu a vzdy, ked najdem krtinec, hlinu si vezmem do kvetinaca - je jemna, preorana a dobre sa do nej sadi :) Nechajte krtkov zit!
  @zareaguj
   2x hadik, reteza
 • používateľ nemá avatarKecupicek 13. septembra 2017 o 11:56

  Keď som kázala deťom priniesť hlinu, že budeme niečo sadiť, tak som ich usmernila:- Pohľadajte v záhrade krtinec a vypýtajte si hlinu od krtka. Hneď bolo vidno, kto ma poslúchol. Je naozaj pravda, že krtko nám uľahčí rýľovanie. Nech si žije!
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarKecupicek 14. septembra 2017 o 18:43

  Zasmradím si celú záhradu a krtko vyryje kopček vedľa. Toľko nafty keď dám do traktora, môžeme orať stereo! Práca sa nám bude lepšie dariť, a tak si možno nájdeme kšeft aj u susedov.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarHaji 14. septembra 2017 o 20:39

  @Kecupicek (14.9.2017 18:43)
  Zasmradíš si vzduch, kontaminuješ zeminu a rostliny odvaříš - spálíš. Fujky! Krtek umí podzemní cestičky "odklonit" a tradá, funguje dál. Dnes jsem slyšela dobrý fór, popisoval herec Cibulka, jak oni na zahradu na chatě, začali vozit kocouří výkaly z jejich městské kocouří toalety. Moc se radovali, že konečně bude jejich kocour užitečný. Když přijeli potřetí k chatě /s další náloží/ - měli plnou zahradu řvoucích koček. Hledaly kocoura! Museli celou zahradu hezky vysbírat, kousek po kousku. Jak dopadl krtek už jsem nezaznamenala, bo jsem se smála dlouho a hlasitě. Není nad dobrou a osvědčenou! radu.
  @zareaguj


Pridaj komentár do diskusie:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov
TOPlist