Rôzne

Hľadaj recept.

evanaaa - fotkaevanaaa, 14. mája 2010

Dnes som si kúpila Pravdu, sú v nej hubové pochúťky. Len neviem, prečo sú súčasťou
novín, musím ich hľadať. Noviny niekedy ani nečítam ide mi o recepty, len neviem, prečo
nevydáva redakcia recepty zviazané. Niekečdy vyjdu ako brožúrka - zošitok (myslím, že raz
za mesiac) . Lepšie by sa odkladali. Takto musím v novinách listovať, kým na ne
nenatrafím.Možno by adminovia odtiaľto niečo do toho mohli hovoriť ,ale ak nie nevadí,i
keď si myslím, že by to privítali aj iní čitatelia.Len toľko som chcela.

@zareaguj


Diskusia k téme

honestka
taketo osvedcene veci ako recpety, rady a tipy pouzivaju aj novinari ako marketingovy tahak a tym chcu dosiahnut, aby si ludia precitali aj ine veci...
sandratamer
Nevidela by som za tým žiadne marketingové ťahy, tá príloha tak ako spomínate vychádza veľmi úspešne už niekoľko rokov, a je medzi čitateľmi mimoriadne obľúbená. Ja napríklad s tým problém nemám, prílohu mám nájdenú hneď - má svoje samostatné strany, ani číslovanie strán sa myslím nemení, takže problém v tom nevidím. Zakladám si ich do šanónu už takmer rok, a je to fakt slušná zbierka výborných receptov...
bozulka
Súhlasím s Tebou Sandra,My odoberáme Pravdu od nepamäti,nielen posledné roky.Je to denná tlač,ktorá nepotrebuje marketingový ťah.Len škoda,že tie prvé čísla boli v horšej kvalite papiera.Teraz som spokojná,hoci ja nemám núdzu o žiadne recepty.O vareche som sa dozvedela práve z Pravdy.
Nechcem robiť propagáciu pre Pravdu,ale v žiadnom denníku sa nedozviem to čo tu.Okrem iného sú tam denne rôzne prílohy zamerané na zaujímavé veci.A čo je hlavné - nieje to Bulvár...
evanaaa
No,myslím, že by som nemala reptať, nakoniec, sú to len maličkosti, len som myslela, že je to aj krajšie v takom formáte, v akom to vychádza tuším raz za mesiac. Ale aj tak som rada, lebo v iných novinách recepty nedávajú.
jerica
Recepty v Pravde mi vôbec neprekážajú,mne skôr vadia v novinách a dnes v každých , program TV , zaberá to polovicu týždenníka , ten kto chce vedieť aké budú programy , mali by to mať v sólo prílohe, ja si odkladám časopisy a s tým aj programy,ktoré nemôžem vytrhnúť , hrúbka a váha časopisu je o to zbytočná.
jerica
@evanaaa nereptáš , len si prispela so svojim názorom a Tvojmu názoru bola vysvetlená odpoveď , každý kto má slušný príspevok s názorom , nemá na Vareche s tým problém aj keď si myslí , že má pravdu , vždy sa to slušne rozvinie , nikomu neublíži.
@bozulka súhlasím , jediná pravda bola a je čo sa dá čítať.
evanaaa
Bozulka, súhlasím v tom s tebou, aj s ostatnými, môj muž tiež iné noviny okrem Pravdy čítať nechce, možno som sa zle vyjadrila, nebolo to akoby kritika, len som to myslela ako návrh, vylepšenie, ale ináč mi tie recepty tak nevadia, hlavne, že sa dajú oddeliť a zvlášť odložiť a na to málokde, ako podotkla aj jerica, myslia.
evanaaa
P.S.: Ja som už aj zabudla, že som to písala v diskusii.
frezia68
@evanaaa :už vieš uložiť do KK ?Ak nie,daj do diskusie,uvidíš,že niekto Ti to správne vysvetlí :-)))