Varenie

Čítali ste o novej súťaži na Vareche?

sandra - fotkasandra, 24. februára 2010

Vpravo hore v sekcii "súťaže" dnes pribudla jedna novinka. Môžete vyhrať 3 x DVD s krásnym filmom o varení s Meryl Streepovou, keď pridáte recept z francúzskej kuchyne aj s fotkou.

Tak čo, idete do toho?

@zareaguj


Diskusia k téme

6 komentáre k článku
No, ako som už napísala, DVD je super, tak si asi trúfnem cez víkend na Coq au vin...:)
Ak ak sa nezadarí, film stiahne manžel:))
Ja som ho pozrela akurát tento víkend,vrelo odporúčam :-))
Teraz som si spomenula, ako sme s manželom minulý rok zbierali u nás na záhradke slimákov :). Dávali sme ich do vedra so surovými špagetami - ako mi poradil jeden talian - aby sme videli, kedy sú už "čisté" - keď začali z nich po pár dňoch liezť biele "výkaly" namiesto čiernych, boli vyčistené. Tak sme ich varili 2 hodiny v octovej vode - ten smrad neprajem nikomu - ešteže bolo leto a okná a dvere dokorán:)
Potom však prišla tá horšia časť - vytiahnuť ich z ulity a odtrhnúť im chvostíky aj s črievkami....celkom pracné:) Tak sme si načistili zo dva plné mikroténové sáčky slimákov. Hneď som sa pustila do prípravy - cesnakové maslo, parmezán a šup do zapekacej misky na slimáky.
K tomu čerstvá bagetka, červené - a manžel sa na druhý deň v práci chválil, že mal Paríž v Maďarsku :))
@sjuz , tak toto je bomba :-) pridaj recept na zapekané na slimáky, ale od začiatku, aj so zberom úrody a s fotkami :-) ak to urobíš, tak ja verejne sľubujem, že dám recept na žabacie stehienka aj so zberom úrody :-)
No, jarco - to sa fakt teším, lebo žabie stehienka mám v pláne túto jar :) - ale vážne, žiab máme dosť :)), len neviem, ako na to.
Slimáky teda pridám, ale až keď povyliezajú - budem fotiť, a ten smrad nejako pretrpím...