Rôzne

Ahojte kuchtičky!

tinca - fotkatinca, 31. januára 2010

Možete mi prosím poradiť, ako sa orientovať v receptoch /som tu totiž nová/,lebo som sa chcela vrátiť k starším recep.a už som ich nenašla,ani pod používateľ. a ani po príslušnou kategóriou napr. mäso kuracie. A nenašla som ani recept, ktorý som poslala "Zapekané kuracie prsia na banánoch" a na podiv sa mi tento rec. ani neuložil pod "Moje recepty. Tie čo si ukladám ale mám všetky. Myslím,že by tvorcovia mohli využiť rýchlejšie hľadanie v recep.napr.ako je to v googli,že stačí zadať slovo a nabehne zoznam. No ale to by som už asi veľa chcela.
Ďakujem vám za pomoc. Tinca.

@zareaguj


Diskusia k téme

jody
Ahoj Tinca, ak si recept zadávala len predchvilou, tak este podlieha kontrole administratora.
A ktore recepty si napriklad nenasla? Ja som zatial nemala problem s vyhladavanim...
tinca
Nie teraz recept je starý už najmenej týždeň
tinca
Ďakujem ti,ale je to k ničomu,lebo sa ten recept nedá otvoriť. A ako to hľadáš? Ja som hore pri Varechu zadala názov receptu naskočí mi veľa receptov ako z inter,.ale ani jeden nejde otvoriť. No a zdá sa mi to nepraktické vo vyše tristo receptoch sa na strán.rolovať. Aj tak díky.T.
sandratamer
Váš recept sme žiaľ nenašli, pravdepodobne ste ho nedopatrením zmazali. Skúste ho prosím vložiť ešte raz, pozriem sa na to.
Čo sa týka vyhľadávania, vedľa loga Varecha je umiestnený ďalší vyhľadávač, ktorý môžete použiť. Ak máte ďalšie otázky, pokojne kontaktuje redakciu, emailová adresa je uvedená dolu v kontaktoch.
tinca
Ja som skúšala hľadať recepty aj vedľa loga, ale keď ho nájde nejde mi to otvoriť. Ďakujem.
tinca
Prepáčte už mi to ide to vyhľadávanie, ale nejde mi do hlavy ako mohol zmiznúť ten recept, veď som naň dostala aj veľa reakcií ???
nyja
No mohol zmiznúť napr. tak, že ak si bola v "Moje recepty" a náááhodou si klikla na ten červený krížik vedľa receptu... alebo ak si robila dáke úpravy v recepte a tam si niečo schaosila...mne sa tiež už stalo.
jody
Sandrameter, ale ak ho vymazala, ako to, že sa dá nájsť? Hoci sa nedá otvoriť... viď link, čo som zadávala vyššie...
tinca
Nepamätám si,že by som niečo mazala,ale nedopatrením sa to mohlo stať. Aj tak díky.
jarco
@jody - google nájde aj to, čo už neexistuje :-) robot chodí po stránkach automaticky aj neikoľkjokrát denne a ukladá do vlastnej pamäte veci, ktoré nájde. Ak sa stránka vymaže, stále sa dá nájsť vo vyhľadávaní, google ju z vlastnej pamäte vymaže až po nejakom čase.

Stratený recept som už nakopíroval tu:  varecha.pravda.sk/diskusie/prosba-sovku/112-forum.html...