Stretnutie s Varechou

an3da - fotkaan3da 28. decembra 2013 o 17:30

Dala som sa do rozmýšľania a nemôžem sa spamätať na aký spôsob som sa dostala na Varechu. Hľadala som nejaký recept ale sa nemôžem spamätať aký. Nevadí. Ani to neviem či som sa zaregistrovala hnedˇ, alebo na druhý deň. Ani to nie je dôležité. Hlavne že sa mi zapáčilo všetko, prvé recepty som dávala bez fotiek a potom som aj fotila. Aj recepty iných rada čítam a niektoré aj skúšam urobiť. Ako Varecha na mňa vplývala? Tak, že som skúšala zavárať bez konzervansov a sa mi aj pekne darilo. Okrem toho som sa prichytila že už robím častejšie rožky podľa receptu čo som tu našla ako tie svoje. Aj domáce slané palice a rôzne muffiny sa nám stali obľúbené. Pozdravujem všetkých varecháčov - varecháčky a teším sa na dˇalšie dobré recepty.
Komentáre k článku:
 • používateľ nemá avatarviera1 28. decembra 2013 o 21:22

  Ale Anička,však si naša,viem si predstaviť,že sa tešíš,keď sa niečo podarí.A keď budeme zdravé,bude sa aj dariť.Želám ti všetko dobré v novom roku a teším sa na tvoje recepty.
  @zareaguj
 • ancicka - fotkaancicka 28. decembra 2013 o 22:23

  pozdravujem a prajem veľa zdaru.
  @zareaguj
 • sovka62 - fotkasovka62 29. decembra 2013 o 07:55

  Mňa zlákal magazín Varecha, ktorý mi začal chodiť v piatkovej Pravde. Tam bol odkaz na stránku, tak som ju zo zvedavosti otvorila. Spadla mi sánka, zaregistrovala som sa hneď a odvtedy je Varecha mojím skoro každodenným spoločníkom. Keby som mala napísať, čo som sa vďaka nej naučila, akých ľudí som spoznala, ako som sa zdokonalila v používaní počítača, nestačili by ani tri strany. Tak ďakujem a pridávam sa k tvojmu pozdravu.
  @zareaguj
 • an3da - fotkaan3da 29. decembra 2013 o 09:53

  Správne som mala napísať - zoznámenie s Varechou. Máš pravdu @sovka62 , aj ja som sa postupne zdokonaľovala v používaní počítača a recepty alebo niektoré nápady z Varechy - ani neviem koľko krát som niečo robila, a už sa ma ani nepýtajú že odkiaľ to mám, vedia všetci že z Varechy.
  @zareaguj
 • pusta - fotkapusta 29. decembra 2013 o 10:11

  ja som chodila na varechu už dlho pred registráciou pre dobré recepty a vždy som čítala pod nimi aj komentáre, najviac ma vždy zaujali rozumné komentáre od @sovka62 - vlastne ona za to "môže", že som sa zaregistrovala :-)
  moje začiatky boli dosť kontroverzné, vážim si @dorisa za pekné povzbudzovanie.
  všelijaké to bolo s @2010 aj so @sracz , ale časom sa všetko utriaslo a sme vynikajúcimi priateľmi aj mimo varechy.
  tiež @j erica mi veľmi pomohla, za čo jej dakujem.
  obľúbila som si i @eraserhead , @enerrgizzer , @tetriss , @nona @honestka , @kecemis @havino , @marianne , @palochuki , @j änger, @ethanel , z novších @kukulienka 71, @an3da @lusinkab , @dandika1 , @eviana...ani to neide všetkých vymenovať :-)
  s mnohými sa poznám už aj osobne a sme vynikajúcimi priateľmi aj mimo varechy :-)
  dakujem za krásne recepty a spoločne prežité chvíle.
  prajem dobré varenie všetkým slušným varecháčom.
  @zareaguj
 • dorisa - fotkadorisa 29. decembra 2013 o 11:20

 • elixir - fotkaelixir 29. decembra 2013 o 11:22

  Na Varechu som prišla minulý rok v júli... Nevedela som vôbec variť, všetko som sa učila od začiatku, robila veľa chýb... Hlavnou motiváciou bolo to, že som mala plné zuby párkov a praženíc, chcela som niečo nutrične bohatšie. :) Vyhľadávala som stránky o varení a túto som navštívila ako prvú a už som ostala.
  Varecha bola veľmi dobrá voľba, lebo je to slovenská stránka so slovenskými jedlami... ktoré poznám a viem, ako majú chutiť. Našla som tu veľa milých ľudí, ktorí mi poradili a pomohli, keď bolo treba...najväčšou inšpiráciou mi bola @izabella929 , ktorej krásne recepty a milé rady ma vždy usmernili...aj pochvala za niečo, čo už poznala a určite varila aspoň sto krát. :) Veľké ♥ pre Izku...
  @zareaguj
 • elixir - fotkaelixir 29. decembra 2013 o 11:34

  ešte nemôžem zabudnúť na @afataga :) tiež mi dala veľa cenných rád, hlavne ohľadne byliniek a korenín
  @zareaguj
 • zdezda - fotkazdezda 29. decembra 2013 o 15:46

  Aj ja som v mnohom vďačná Vareche. Veľmi ste mi pomohli, že som sa necítila osamelá, keď som bola na 4mesačnej PN. Hoci som vtedy nemohla oboma rukami variť, aspoň som nasávala pozitívnu energiu a mnoho dobrých, odobrených rád od skúsenejších gazdiniek a chlapov v zástere, no i od "mladej krvi" a vzdialených Slovákov v cudzine. Doteraz, i keď nemám času nazvyš, veľmi rada si prečítam vaše zážitky a diskusie od super ľudí (menovať nebudem, určite viete vy stáli, o koho ide :-) Ešte raz ďakujem, ŽE STE.
  @zareaguj
 • an3da - fotkaan3da 29. decembra 2013 o 16:21

  Podobne ako @zdezda , nemenovala som, preto že možno niekto koho nespomeniem je tiež zaslúžilý o moje časté navštevovanie Varechy, tešia ma najviac pozitívne diskusie a užitočné sú i tie ostatné. Vd´aka že JE Varecha a varecháči.
  @zareaguj
 • elysa - fotkaelysa 29. decembra 2013 o 16:25

  mne trvalo skoro rok, pokiaľ som sa zaregistrovala a Varechu som sledovala denne :), tiež mi tento rok "spríjemnila" dve pre mňa to boli dlhšie PN- dokopy to bolo cez dva mesiace... a to nehovorím o tom, čo všetko som sa naučila...aj v kuchyni, aj s počítačom...a tiež mám veľa obľúbených varecháčov...
  @zareaguj
 • hubata - fotkahubata 29. decembra 2013 o 19:31

  Ako som našla túto stránku? Hľadala som inšpiráciu čo upiecť aby to bolo niečo nové, neokukané, ale z domácich surovín. A tu som našla skvelé recepty, ktoré nie sú umelo naaranžované, sú odskúšané šikovnými slovenskými, českými a maďarskými gazdinkami ktoré majú obyčajne záhradu a to ma zaujalo: rada varím to čo nestojí v hrncoch, ale a rýchlo poje. No a samozrejme, že sa rada pred rodinou popýšim cudzím perím a chvália moje varenie a pečenie z receptov varecháčok ..... hehe.
  @zareaguj
 • slavnicanka - fotkaslavnicanka 11. januára 2014 o 13:13

  Mňa tu zas zaregistrovala dcéra,a som jej nesmierne vďačná o vareche so m sem -tam už niečo počula no ale keď som "zdedila počítač,tak som tu varená,pečená veľká vďaka že takéto stránky existujú.
  @zareaguj
 • zizazi - fotkazizazi 9. februára 2014 o 23:05

  o vareche som sa dozvedela od môjho syna:-)na neuverenie...vraj tu hľadá inšpiráciu. Bolo to pred rokom a odvtedy sa varecha stala mojou domovskou stránkou. Vlastné recepty nezverejňujem lebo všetky sa mi zdajú okukané a bežné, za to ale tu nachádzam priam skvosty. Stále nové nápady, úžasné recepty. Milujem sladké, samozrejme, že aj moji chlapi a odkedy som na vareche každý víkend vypekám, skúšam vaše recepty a musím priznať, že aj priberám...takže čo s tým? Menej variť a vypekať a viac sa hýbať? Menej asi piecť nebudem...tie rezy a torty, čo som vďaka Vašim receptom upiekla už nespočítam a v KK ich mám ešte toľko uložených....mňam, zato som ale priviedla na túto stránku svoje kolegyne. Vďaka všetkým varecháčom za úžasné recepty, nápady, vďaka za fantastickú stránku.
  @zareaguj


Pridaj komentár k článku:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


Inšpirácie z nových receptov
TOPlist