Dilema.

babav - fotkababav, 7. mája 2011
Zabavila som sa na vtipnej prihode ,o delenej strave ,od Zema .Prave som docitala
velmi zabavnu a poucnu knihu od autorky Emmy Tekelyovej:Chlapi nestvite nas uz!
Zdielam s vami muzske dilemy,ktore maju dost spolocneho s jedlom .
Citujem!
Prva a zakladna dilema:Mam znizit denny prisun alkoholu?Odpoved:v ziadnom pripade nie radikalne.Vino sa vyraba z ovocia .Brandy je destilovane vino,teda sa do tela dostane v zhustenej podobe .Pivo sa vyraba z obilia,jeho konzumacia je sucast vegetarianskeho dna!
Dilema druha:Mal by som jest menej masa a viac zeleniny?Odpoved:Co zerie krava?Seno.A to je zelenina.Takze steak nie je nic ine iba efektivny mechanizmus,ako dostat zeleninu do traviaceho systemu.Hovadzina je tiez dobrym zdrojom listovej zeleniny,lebo krava zerie travu.Take bravcove rebierko doda 100% odporucanej dennej davky vyvazenej pestrej stravy.
Perfektny den muza :Na ranajky prirodny rezen s vajcom ,parky,hemendex,alebo cokolvek z masa,najlepsie vsetko pripravene nahou kucharkou,ktora je este mierne strapata a ruzolica ;-))

@zareaguj


Diskusia k článku

hubata
Táto téma sa mňa netýka, ja som šťastne rozvedená vdova ........ takže papá......
sovka62
Myslím si, že telu treba dať čo si žiada (nemyslím neodolateľnú chuť na piaty pohárik borovičky). Ak je to s mierou nemôže ublížiť. A aj chlapovi sa k mäsu podarí prepašovať čerstvú zeleninu a keď ju už má pred sebou, tak ju zje, aj keď sám by po nej asi netúžil. Som pevne rozhodnutá nikdy v živote už nedržať žiadnu diétu, ak ide ručička na váhe hore, stačí sa na pár týždňov zdisciplinovať, pridať pohyb a ubrať kalórie. Ale ak mám vtedy práve chuť na čokoládu, pokojne si ju dám.
evanaaa
Sovka, moja reč, ani nemusím sem viac písať, až na to, že diétu som ešte nikdy našťastie nedržala - ako mladá som to nepotrebovala ( preto sa divím dnešným mladým dievkam, samé diéty, cvičenia, fitnes a pod.) a na staré kolená načo, pre koho? Zatiaľ som so svojimi 71 kg akotak spokojná, možno ešte tie dve kilká keby spadli ale samé od seba.....
elisticka
@evanaaa no to ti zavidim.-)) ja som celozivotny dietar... no keby tie kila padali same tak to by bolo super.-))TOPlist