SÚŤAŽ + VÝHERCOVIA:
Rozlúčka s letom - spravte si parádnu grilovačku s našimi grilovacími pochúťkami

Redakcia Varecha.sk, 24. augusta 2017 o 10:00

Leto už končí a s ním aj grilovacia sezóna. Vy si však vďaka Vareche môžete užiť skvelú grilovačku! Stačí, ak pridáte na Varecha.sk recept s fotografiou. Šancu vyhrať majú až dvanásti z vás.
Kto vyhráva?

Vyhráva 12 receptov, ktoré budú na Varecha.sk uverejnené ako nové počas trvania súťaže. Výherné recepty sa budú losovať.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Podmienkou je byť registrovaný na portáli Varecha.sk a pridať nový recept aj s fotkou jedla na portál Varecha.sk. Všetky recepty, ktoré budú pridané ako nové na náš portál v termíne od 17. 8. do 23. 8. 2017, zaradíme do súťaže o grilovacie balíčky od Maresi Foodbroker s.r.o.

O čo hráte?

1. – 4. cena: BBQ balíček v hodnote 46 €

2x uhorky, 2x strieborné cibuľky, 2x balkánske feferónky, 2x Heinz grilovacia omáčka sladká, 2x Heinz grilovacia omáčka chilli, 2x Heinz kečup jemný, 2x Heinz hot chilli omáčka, 2x Heinz omáčka americký burger, 2x Heinz BBQ omáčka, 2x horčica Amora ostrá, 1x olej extra olivový panenský, 2x olivy zelené s ančovičkovou pastou

5. – 6. cena: BBQ balíček v hodnote 41 €

2x uhorky, 2x strieborné cibuľky, 2x balkánske feferónky, 2x Heinz grilovacia omáčka sladká, 2x Heinz grilovacia omáčka chilli, 2x Heinz kečup jemný, 1x Heinz hot chilli omáčka, 1x Heinz omáčka americký burger, 1x Heinz BBQ omáčka, 1x olej extra olivový panenský, 2x olivy zelené s ančovičkovou pastou

7. – 8. cena: BBQ balíček v hodnote 38 €

1x uhorky, 2x strieborné cibuľky, 1x balkánske feferónky, 2x Heinz grilovacia omáčka sladká, 2x Heinz grilovacia omáčka chilli, 2x Heinz kečup jemný, 1x Heinz hot chilli omáčka, 1x Heinz omáčka americký burger, 1x Heinz BBQ omáčka, 1x olej extra olivový panenský, 2x olivy zelené s ančovičkovou pastou

9. – 12. cena: BBQ balíček v hodnote 34 €

1x uhorky, 2x strieborné cibuľky, 1x balkánske feferónky, 1x Heinz omáčka grilovacia sladká, 1x Heinz grilovacia omáčka chilli, 2x Heinz kečup jemný, 1x Heinz hot chilli omáčka, 1x Heinz omáčka americký burger, 1x Heinz BBQ omáčka, 1x olej extra olivový panenský, 2x olivy zelené s ančovičkovou pastou


Výsledky súťaže

1. – 4. cena: BBQ balíček v hodnote 46 € vyhrávajú:

Luwinka
Domi454
Dorisa
Mukimarian

5. – 6. cena: BBQ balíček v hodnote 41 € vyhrávajú:

Mysiacik
Mitzy

7. – 8. cena: BBQ balíček v hodnote 38 € vyhrávajú:

Izabella929
Mojaradost

9. – 12. cena: BBQ balíček v hodnote 34 € vyhrávajú:

Aszabka
Lubi
Felix67
Nika6

Výhercom gratulujeme!Pravidlá súťaže
 • Organizátorom súťaže je P E R E X , a. s. , Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž začína vyhlásením súťaže 17. augusta 2017 a končí 23. augusta 2017 o 24:00 hodine, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • Výhercovia budú vybratí vylosovaním, cenu vyhráva 12 súťažiacich.
 • Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený.
 • Mená výhercov a ocenené recepty zverejníme na Varecha.sk po ukončení súťaže. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailových adresách, ktoré uviedli pri registrácii na Varecha.sk.
 • Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec P E R E X , a. s. , ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:
  a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X , a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313 (ďalej ako Usporiadateľ)
  b) identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Červeňova 32, 811 03 Bratislava, IČO: 44753772
  c) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže za účelom losovania a rozposielania výhier
  d) zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • pohlavie – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • vek, dátum narodenia – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • meno – pri neregistrovaných účastníkoch
  • e-mailová adresa
  e) doplňujúce informácie:
  • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
  • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťažná fotografia, recept, nápad (návod) alebo iný príspevok. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
  • tretie strany: Usporiadateľ neposkytuje v rámci prevádzkovania portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk osobné údaje účastníkov tretím stranám,
  • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk,
  • forma zverejnenia: Usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk len údaje výhercov,
  • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.
 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X, a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X, a.s.. Účastník súťaže berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu na webovej stránke www.pravda.sk.
Komentáre k článku:


Pridaj komentár
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist