Súťaž:
Ochutené tvarohy Rajo a súťaž

Inzercia, 26. novembra 2012     6 minút čítania

Zbožňujete tvarohové maškrty? Ochutnajte novinku - ochutené tvarohy, inšpirujte sa tvarohovými receptami a vyhrajte! (AKTUALIZOVANÉ 10.12.2012 o výhercov súťaže)

Knihy od Raja získavajú:

Tamik za Slané orechové tvarožníčky (fotorecept),

Nigella87 za Tvarohovo-jablkový koláč (fotorecept),

Mojack za Tvarohový dezert (fotorecept),

Výhercom srdečne blahoželáme, budeme ich kontaktovať na emailovú adresu zadanú pri registrácii na Vareche.


Pôvodný text článku:

Ak aj vy patríte k tým, ktorí zbožňujú tvarohové maškrty, ale chýba vám čas na prípravu obľúbených dezertov, máme pre vás riešenie. Váš obľúbený Rajo tvaroh si môžete odteraz kúpiť v troch nových príchutiach: jablko – škorica, vlašský orech a hrozienka – vanilka. Ochutené tvarohy Rajo možno použiť na prípravu domáceho koláča, či sviatočného dezertu alebo vychutnať si ho samotný ako chutný sladký dezert.

Čo všetko možno z tvarohu vyčariť?


Rajo ochutený tvaroh je skvelý nielen ako sladký dezert, ale môžete z neho vyčariť mnoho chutných koláčov alebo dezertov. Veľkou výhodou ochuteného tvarohu je, že v sebe spája všetky atribúty ideálnej tvarohovej plnky, čím spraví váš dezert dokonalým so správnou harmóniou chuti a zároveň ušetrí vám čas prípravou samotnej plnky.

Súťaž


Vyskúšaj nový Rajo ochutený tvaroh, vyskúšajte s nimi pripraviť svoj obľúbený tvarohový recept a pridajte recept na tvarohový dezert na www.Varecha.sk.

Pridajte do 9. decembra 2012 na portál www.Varecha.sk váš recept tvarohového dezertu (musí obsahovať tvaroh) spoločne s fotografiou samotného dezertu a traja z vás môžu vyhrať novú kuchársku knihu plnú nápaditých receptov.Inšpirujte sa našimi rýchlymi receptami s tvarohom:Pravidlá súťaže
 • Organizátorom súťaže je P E R E X , a . s . , Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž sa začína 26.11. 2012 v momente vyhlásenia súťaže a končí 9.12. 2012 o 23:59, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je registrácia na Varecha.sk (pozri podmienky používania) a pridanie aspoň jedného vlastného fotoreceptu počas trvania súťaže. Všetky recepty pridané na Varecha.sk v uvedenom termíne spĺňajúce podmienky pridaného receptu sa súťaže zúčastnia automaticky.
 • Porota zložená z pracovníkov redakcie Varechy vyberie podľa vlastného uváženia vyhrávajúce recepty z tých, ktoré jej boli doručené od vyhlásenia súťažného kola do jeho uzávierky a spĺňajú určenú podmienku súťaže. Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený.
 • Kritériá na výber vyhrávajúcich receptov sú: originálnosť receptu, jeho praktickosť a realizovateľnosť, odborná úroveň, jazyková úroveň receptu, fotodokumentácia hotového jedla. Fotografia je dôležitým kritériom pri hodnotení receptu. V prípade, že sa porota na výhercoch nezhodne, rozhodne sa o výhre pomocou žrebovania.
 • Porota zverejní názvy vyhrávajúcich receptov a identifikačné znaky ich autorov na Varecha.sk 48 hodín od skončenia súťažného kola. Výhercu budeme kontaktovať na emailovej adrese, ktorú uviedol pri registrácii na Varecha.sk.
 • Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Porota zo súťaže vylúči recepty nespĺňajúce podmienky používania Varecha.sk.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec Perex, a.s., ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí podľa hodnotenia poroty. •    TOPlist