Narodeninová SÚŤAŽ:
My oslavujeme a vy sa budete tešiť z darčekov!

Redakcia Varecha.sk, 1. októbra 2022     6 minút čítania

Sme veľmi radi, že ste po celý čas fungovania nášho portálu s nami a delíte sa o svoje skvelé recepty. Tešíme sa aj na tie októbrové, hodnotné ceny čakajú na šiestich z vás.Do súťaže automaticky zaradíme každý nový recept aj s fotografiou pripraveného jedla pridaný na náš portál Varecha.sk v termíne od 1. do 31. októbra 2022. Po skončení súťaže zostavíme 30-miestny rebríček najklikanejších receptov. Šiestich autorov, ktorých recepty sa umiestnia v rebríčku vyžrebujeme a odmeníme hodnotnými cenami.

O čo hráte v októbrovej súťaži


1. cena
Kávovar Tchibo Pure


2. cena
Stolný mixér Beko


3. cena
Kaufland darčeková poukážka v hodnote 40 €


4. cena
Balíček káv Barzzuz


5. cena
Kniha Gizka a Peter spolu v kuchyni


6. cena
Balíček darčekov od Varecha.sk


Pravidlá súťaže

 • Organizátorom súťaže je OUR MEDIA SR a. s., Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž začína 1. októbra 2022 o 0:00 hodine a končí 31. októbra 2022 o 23:59 hodine, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • Po skončení súťaže bude na Varecha.sk zverejnený 30-miestny rebríček najklikanejších receptov s fotografiou. Šesť autorov, ktorých recepty sa umiestnia v rebríčku vyžrebujeme a odmeníme vyššie uvedenými cenami. Autor viacerých receptov môže získať len 1 výhru.
 • Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený.
 • Rebríček najúspešnejších receptov a výhercov zverejníme na Varecha.sk najneskôr 7. novembra 2022. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailových adresách, ktoré uviedli pri registrácii na Varecha.sk.
 • Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec OUR MEDIA SR a. s., ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho vyžrebovaného súťažiaceho.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Identifikačné údaje prevádzkovateľa: OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO51267055 (ďalej ako Usporiadateľ)
 • Identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Tallerova 4, 81102 Bratislava, IČO: 44753772
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené. • Spracovanie osobných údajov:

 • Účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže o Najlepšie recepty mesiaca za účelom losovania a rozposielania výhier
 • Zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • e-mailová adresa
  • u autorov vyžrebovaných receptov - meno, priezvisko, adresa a číslo telefónu

 • OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže Najlepšie recepty mesiaca. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, dpo@perex.sk alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018
  Z. z..

 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk.


Diskusia k článku

olinecka
Blahoželanie patrí všetkým, ktorí tvoria Varechu. Prajem veľa úspechov dobrých receptov, nápadov, ale aj Varechačov, ktorý prispievajú receptami. Živijoooo.
garanco
Ďakujem za roky spoločne a veľmi príjemne strávené pri prezeraní, čítaní vašich stránok. Vďaka vám som spoznala nových ľudí, zrealizovala nové nápady a pripravila mnoho nových jedál
Nech sa vám darí aj naďalej, prajem vám do ďalších rokov pevné zdravie a veľa úspechov!!!
cesminaz
Tiež blahoželám celej Varecha.sk k 13-im narodeninám. Ja som tu z nich 10 rokov🙂 Naučila som sa tu veľa a spoznala tiež "virtuálne" mnoho skvelých a pritom rozlišných ľudí. Vela z nich už odišlo, ale zopár tu ešte je. Vdaka všetkým varecháčom čo sa delia o svoje recepty a vdaka redakcii, že to umožňujú🙂 Nech sa vám darí.
jany1976
Gratulujem .🌹🌹🌹🌹🌹 Ja som tu ešte krátko. Rada varím a fotím si jedlá, čo ma baví, jasné, že mi nejde o výhru, sem tam Vám niečo pošlem a velmi som sa potešila uverejnenému príspevku. Ďakujem a želám Vám krásnu oslavu.🌹🌹🌹🌹
TOPlist