Low carb kokosové guľky s proteínom pre milovníkov masla

nika182 - bez fotkynika182, 22. marca 2014
Low carb kokosové guľky s proteínom pre milovníkov masla
Foto: nika182

Recept je môj vlasntý s pomerom tukov, bielkovín a sacharidov tak ako vyhovujú mne. Namiesto proteínu kľudne dajte celé množstvo sušeného mlieka, funguje to Zobraziť celý popisRecept je môj vlasntý s pomerom tukov, bielkovín a sacharidov tak ako vyhovujú mne. Namiesto proteínu kľudne dajte celé množstvo sušeného mlieka, funguje to rovnako dobre aj s ním, ale rátajte s tým, že guľky budú mať viac sacharidov a tuku a menej bielkovín. Použitý proteín je úplne čistý a zdraviu prospešný (asi jediný na našom trhu). Vyšlo mi 18 guliek. 1 gulička má približne 16,8 gr. tuku, 4,5 gr. bielkovín a 3,8 gr. sacharidov.

18
porcií
5 minút
príprava
10 minút
tepelná úprava

Suroviny

190 g
180 g
70 g
50 g
25 g
podľa potreby

Postup

  1. 1

    Zmäknuté maslo zmiešať s ostatnými surovaninami a podľa potreby pridať vodu. Kto veľmi neje sladké alebo chce ešte znížiť množstvo sacharidov medu stačí kľudne aj menej. Ja dám nabudúce menej pre mňa boli sladké dosť. Použitý proteín je slovenský výrobok - Wellness proteín.

  2. 2

    Tvarujeme guličky, ktoré potom skladujeme v chladničke. V kokose ich neobaľujem, pretože z nich po vychladení zbytočne opadáva. Dobrú chuť.

Diskusia k receptu

mariamka
mojmu sportovcovi by sa urcite pacili, mne sa pacia tie narcisy, ale si sikulka, ktora vie, vo co go
azzaro
Uzasne na tvojom recepte je ze je bez Salka.
dominika118
super recept.. akurat med by som uz vôbec nepridavala.. vsak vanilkovy protein je sladky.. a plus od V.Z. super