Pavlova torta s mascarpone krémom

delina - fotkadelina, 22. apríla 2015

Komentáre 1 - 15 z 28

Krasna torta, milujem takuto tortu, raz som ju aj skusala este ako pubertiacka, ale nevydarila sa, snad sa niekedy odhodlam a skusim podla tvojho receptu, ukladam a davam 5* :-)
1x marinav
Kraaasna. :) 5*
Velmi ju chcem skusit no este sa bojiiiiim :)
Krásna tortička.Tiež som ju ešte nerobila a rada by som.Možno skúsim.
Mám veľký rešpekt pred snehovým cestom, a preto ti dávam 5*. A samozrejme si ju ukladám do KK :-)
... parádna tortička 5* ukladám
Raz som ju jedla, keď doniesli západoslováci na sestrinu svadbu. Bola úžasná. Máš ju dokonalú. Chcela by som sa ale opýtať, ako je potrebné vymeniť tie plechy? Možno so sestrou by som sa ju pokúsila urobiť. Ďakujem. 5*KK.
lákavé :-) krásne :-) už by bolo na čase ju spraviť :-) kk .
@kata50 aj ja som mala respekt, preto som dlho vahala. Ale rozhodla som sa ju upiect mamine na narodeniny a zlyhanie som nepripustala, lebo som nemala ziadnu alternativu :-D Torta mala velky uspech a stala sa najoblubenejsou v nasej rodine...
Krasna torticka,tiez som ju este nerobila, aj bielky som mala uz niekolkokrat odlozene v chladnicke, ze skusim, ale vzdy som sa toho vzdala.
@delina , prepáč mi, ale chápem to správne, že 4 plechy si mala naraz v rúre? a potom si vymenila tak, ako píšeš, aby sa rovnako dosušili? Chcem to urobiť, tak chcem mať jasno - prosím. Ďakujem.