MaxiMuffin za minútu

simmiexx - bez fotkysimmiexx, 25. januára 2012

Komentáre 1 - 15 z 40

poznam tento recept.... a da sa tam nieco pridat? nejake kakaove gulicky alebo nieco take?
:) pre mňa známe, ale nie z facebooku ;) už dávnejšie som si robila ;) ale ukladám
Moja drahá!Tvoj recept som si uložila,hoci som 4 krát staršia ako ty a pri varení som sa už za celý svoj život dostatočne vyšantila a všeličo vyskúšala.No niekedy ma prepadne taká chuť na sladké a hneď aby bolo.....A tu je tvoja ponuka na bleskový recept.Vyskúšam a vďaka.
fíííha,,,, toto je pre mňa novinka,,, ale vítaná,,, tak super, vyskúšam
vyskúšam, dnes som už mala sladké, tak zajtra a napíšem ako chutilo... už sa teším...
@Simmiexx neuveríš,ale už som teraz večer skúsila.Neviem sem prenášať fotografie do komentárikv,ale by som ťa presvedčila.Ja som si do vnútra cesta pridala oriešky.Mne vyšli do dvoch mištičiek,aby mal aj manžel.Všelijako som to ešte na vrchu nazdobila.No základ,ktorý si uviedla,je na tú rýchlosť naozaj chutný.Foto ukladám na FB aj na svoju stránku na Pokec.
1x tekulka
smajliqa, podľa mňa tam môžeš pridať hocičo, je to niečo ako muffin, takže podľa toho, aj do klasických muffinov sa pridáva kadečo :) ja som zatiaľ skúšala len hrozienka, ale viac mi to chutí čisté :D

tatranka, som rada, že ste vyskúšali tento recept, s orieškami to mohlo chutiť výborne, možno nabudúce skúsim tiež :) !
A keď nemám mikrovlnku? Dá sa upiecť aj v elektrickej rúre?
Nápad je to dobrý a hlavne rýchly. Prajem dobrú chuť! Len si to prosím Ťa nerob každý deň, lebo sa ani nenazdáš a budeš mať problém s nadváhou.