Varecháči kuchtili so šéfkuchárom Martinom Korbeličom. A dopadlo to mňamkovo!

Redakcia Varecha.sk, 10. júna 2017 o 08:00

Jedna májová sobota v škole varenia Radosť variť v bratislavskom Poluse opäť patrila našim Varecháčom - tentoraz víťazom aprílového kola súťaže Varíme s Varechou. Niečomu zo svojho umenia ich priučil sympatický, ale nekompromisný porotca televíznej kulinárskej šou MasterChef, skúsený šéfkuchár Martin Korbelič.

Keďže si výhercovia mohli na kurz priviesť aj niekoho so sebou, nakoniec sa v kuchyni stretlo sedem výhercov a traja hostia. Toto sú oni:

Zľava doprava: v dolnom rade – Janka, Mycake, Anickac, Bzsiska a Erika, v strednom rade – adminka Varecha.sk Jana, Remy, Violeta, Jarmila, hore – Majlus (vľavo) a Domi454. No a úplne vpravo je náš hlavný hrdina – šéfkuchár Martin Korbelič.Po úvodnom zoznámení, veď nech vieme, kto má s kým dočinenia, nám majster Korbelič ozrejmil, aké menu budeme pripravovať.Takže toto:

S dobrou náladou sme sa pustili do práce. Aj Remy a Majlus.A niektorí sa s dobrou náladou prizerali, však Violeta:) Ale aby sme boli spravodliví, toto je len pózovačka pre fotografku, Violeta rozhodne nemala ruky založené...Sladké dievčatá Mycake (vpravo) a jej sesternica Janka sa podujali pripraviť mandľové bonbóny. Chodili sme koštovať. Často.Erike, inak aktívnej Varecháčke s nickom Eruska25, ktorá na kurze sprevádzala dcéru Domi454, prischlo čistenie poriadnej dávky kapie do krémovej polievky.Jej prípravu mal kompletne v rukách šikovný Remy. Bolo vidieť, že v kuchyni sa veru vie zvŕtať. Ale sem-tam sme ho radšej skontrolovali. Teraz napríklad Majlus.Anickac sa mixéra nebála. A ani tej panvice, ktorú drží Varecháč z plagátu za ňou...Portrét so steakami. Domi454 a Mycake. Ale už na tom plechu nejaké kúsky chýbajú, dievčatá...Niektorí občas zbožne počúvali šéfkuchára...… ktorý je aj riadny šoumen.A tak nerobil drahoty a na záver si s každým ochotne zapózoval. Napríklad aj s Bzsiskou.Foto: Kristina Cheval, Radosť variť - Škola varenia v Poluse


Zaujal vás tento článok?

Všetky nové články a recepty môžete dostávať každé ráno do vašej e-mailovej schránky.

Komentáre k článku:


Pridaj komentár k článku:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist