Rôzne

To je super, varecháči dnes išli voliť a majú" suchú", trošku zateplenú večeru:-)

zdezda - fotkazdezda, 12. júna 2010

Ahojte všetci, ktorí ste sa dnes veľmi netrápili s jedlom, nielen kvôli horúčave,ale aj ... My sme sa v tento deň kŕmili iba ľahšími jedlom/zapekané zemiaky zo včera, pomazánka, mliečna ryža/ no a teraz čakáme na predbežné výsledky volieb s týmto tanierom a studeným mokom. No, asi budeme ešte robiť ďalší tanier, lebo práve ohlásili predĺženie volieb :-) Ak sa mi nepodarí foto tu, tak si len predstavte, jednohubky so salámom, syrom na vŕšku, zapečené iba v mikrovlnke a ten zlatý mok vám predstavovať sná´d nemusím :-)))))

@zareaguj


Diskusia k téme

15 komentáre k článku
@zdezda nemusíš:))))) zlatého moku mám dnes v sebe ojojojooooj:)))) boli sme sa kupkať na jazere, tiež teraz čakáme pri telke že "ČI ?":)))) všetkým voliacim prajem príjemný večer
P.S. ešte ráno som predsa urobila" Ľahký ovocný koláčik" od amexa, všetkým nám pred večerným sledovaním správ chutil, to je ten nepečený:-),tiež prajem zážitkovo-príjemný večer:-)))))
my tiež sedíme pred TV a sledujeme volebné štúdio a napchávame sa jahodami zo šľahačkou, no čo už, raz začas človek zhrešiť môže. Hlavne keď som celý deň zavárala a džemovala a mrazila v tomto horku jadôdky. Tak nech to pre nás všetkých dobre dopadne.
:)))))))) Paliho kapurkova - veselá strana BODUJE!!! :))))) sledujete to?:)))))
:-)))))) ááááááááno, tuším môžeme byť veselí :-)
Vidím,že varíme,miešame a veríme tým svojim a dúfame,že bude lepšie všetkým na Slovensku.Veď preto sme boli voliť...
@tinca ja som v poslednom čase tak trošku hore nohami,nechcem rušiť manžela.Potom mi ostáva počítač a čítanie a to mi robí trošíčku problém.
Aká škoda, tieto naše volebné diskusie som zmeškala. Boli sme po zaťa na letisku vo Viedni a vrátili sme sa po polnoci. To už som počítač nezapínala.
@tinca mala som jeden nový druh lieku,ktorý som musela dnes prestať brať.Včera som sa skoro nedostala voliť,nemala som sa do čoho obuť,nakoniec som išla v starých pantofliach,ešte,že som to mala skoro vo dvore,dnes je to už o niečo lepšie,len neviem čo povie môj lekár.Drž palce!
Bozulka, je mi veľmi ľúto, že sa necítiš tak, ako si praješ, no si úžasná bojovníčka voči osudu, a tie palce držím aj ja, verím, že všetko bude fajn :-)
@bozulka moja,ale tie kvantá liekov tiež nie sú bohviečo, kedysi si písala o 20 denne, vieš na jedno robia dobre na druhé škodia. Nech sa ti poľaví.