Obchody a ceny

Pomalý hrniec

dlhy - bez fotkydlhy, 16. júla 2020

Kto mi poradí kde a asi za koľko sa
dá kúpiť tzv. pomalý hrniec?

@zareaguj


Diskusia k téme

používateľ nemá avatar
dm
dm
Na internete je toho veľa. Musíš si llen vybrať. A hlavne vedieť veľkosť. Ja mám Crock Pot, 4,5 l s keramickou nádobou a zatiaľ veľká spokojnosť. Hoci občas by sa hodil menší... No a potom pozrieť recepty, najmä Kimlo a Kvakac, to je super inšpirácia. Prajem šťastnú ruku pri výbere
1x kuko95
haji
@dlhy
Při výběru používám Heureka, prodcházím recenze, je to babračka, ale lepší způsob neznám. Na začátku vím, kolik hodlám investovat, mám pojem o velikosti, objemu, spotřebě energie, kvalitě /např. nádoby, obalu apod./ a váze spotřebiče. Při prohlížení spotřebiče na eshopu jsou zpravidla uváděny nejen recenze, ale i otázky a odpovědi na ně. Chce to čas, trpělivost a trochu štěstí! Ať dobře vybereš.
Též mám Crock Pot, s keramickou nádobou. Starší model. Má jedinú chybku, sklenená pokrievka nemá dírku na odvod pary, pokrievka poskakuje. Jsem zvědavá, takže vlezu dovnitř, mírně obsah jedla promíchám a chvíli je pokoj. Napraví to aj kúsek špajdle.
mamka4
ja mám už viac rokov značku Tefal, Mijot cook, bol drahší, ale som spokojná. Jediná nevýhoda je, ak niekto chce po udusení jedlá ho dať zapiecť do rúry, moja nádoba nie je na to vhodná. Neviem, či sa ešte vyrába.