Rôzne

Deň sv. Valentína

sracz - fotkasracz, 14. februára 2022

Krásny deň sv. Valentína želám všetkým ľuďom dobrej vôle na našej spoločnej Matičke Zemi, zvlášť tu na Varecha.sk a extrazvlášť všetkým našim "Bábikám, Sýkorkám a Čučoriedkám" od @Afataga - @Zuzanka1367 !

@zareaguj


Diskusia k téme

evanaaa
@sracz , pekne ďakujeme za želanie, podobne aj tebe s polovičkou, ale priznám sa, u nás doma to neletí, ani sa to neoslavuje, možno aj tým, že už sme starší a nechávame to tým mladším, ktorí si ho vedia viacej užiť. Ale ako komercia si prídu na svoje predavači kvetov, sladkostí apod. inak, je pravda je, že Sv. Valentín bol odvážny, keď konal proti zákazom, za čo bol aj popravený (oddával mladé páry) a preto si zaslúži, aby si ho aspoň takto uctili.....Práve dnes ukazovali bojnický zámok, kde sú vraj uložené nejaké relikvie Sv. Valentína. My skôr toho Mikuláša, keď už, aj on nadŕžal mladým, ale iným spôsobom....tak ešte raz - pekného Valentína! ♥ ♥ ♥
mariamka
tomuto prianiu naozaj nerozumiem :)
ale, keď už je o tom reč, každý deň je dôvod na lásku. krásny deň všetkým
1x haji
haji
@sracz
Děkuji za přání. A přiznám se dobrovolně, že nebýt @mariamka a @radost , také jsem se úplně nechytala. Přepracováním to nebude, ale dlouuhééé vedeníííí mám. Už aby bylo jaro a víc vitamínů.