Ono to nie je celkom zážitok

sissi29 - fotkasissi29, 26. januára 2011
Je to len obrázok na pokochanie sa. Na predstavenie si ako to jedlo môže voniať, chutiť a s kým by som ho chcel jesť a kde. Kto to jedlo pripravoval a či ho pripravoval z lásky?
A tiež čo sa skrýva za prípravou tohto jedla, nejaký príbeh, osud človeka, spomienky?
Ktovie, možno že áno možno že nie. To už si domyslí každý z nás.

@zareaguj


Diskusia k článku

31 komentáre k článku
jasné že citrón, ten k rybe neodmysliteľne patrí..... Ale tá rybka vyzerá úžasne, hneď by som si dala
a kde podľa vás má ryba hlavu a kde chvost. Najprv som myslela že vľavo je hlava, ale čosi tam trčí čo vyzerá ako chvost ale z nejakej inej ryby?
A čo k nej ako príloha..... cibuľovo-krumpľový šalát, alebo majonézový šalát ? Alebo modernejšie: už nič, len tá zeleň dookola?
Myslim, ze @Sisi29 nevyhlasila ziadnu sutaz alebo IQ test, len sa chcela podelit s myslienkou, ze foto krasneho jedla moze vyvolat mnozstvo spomienok, otazok, pribeh...
"Príbeh" tohoto jedla : ...pre krátkosť času len v heslách : lotto...výhra...dovolenka...afrika...safari...poľovačka...úspech...zebra(alebo tá prúžkovaná gazela)...pečené stehno...!!!
Ahojte, milo som sa pobavila nad tym ako ste diskutovali o tom co to moze byt. Ale ako @foska napisala, ďakujem @foska , to nebola podstata tejto diskusie. Ja som len chcela vediet co moze vyvolat (pocity, myslienky a atd) obycajna fotky neobycajneho jedla u kazdeho z nas.. ;-)
Zámer bol -asi naša fantázia a predstava chuti.Ja by som si veľmi pochutila na grilovanej rybe s citronom,pokvapkanej bylinkovým maslom a hotovo.To zelené je nejaká salsa?
Toto masko grilovane moze byt ryba, alebo kurcie prsia rozpolene, s kostickou, ktora trci ako chvostik a na druhom konci klb ako hlava. Pripravoval to niekto zalubeny pre svoju milovanu a v batozku je zaslubny prsten.
Ahojte nechcem nikoho naťahovať, je to ryba pripravovaná na grile. V batôžteku je citrón a ryba je servírovaná na hlávkovom šaláte. Záhada vyriešená. ;-)
Škoda len, že sa celá táto diskusia pobrala trošku opačným smerom ako som si predstavovala. ;-)
@sissi29 , to vôbec nevadí,že sa nesplnili tvoje ciele,hlavne že sme sa trošku pobavili a mne si narobila obrázkom takú chuť,že v sobotu bude rybička podľa tvojej fotky.Bol to dobrý nápad!!!

Pridaj komentár k článku:TOPlist