Výhercovia 4. kola:
Veľká súťaž s Maresi o 555 cien pokračuje. Pošlite jednu fotku a ste v hre

Redakcia Varecha.sk, 23. mája 2024     3 minúty čítania

Máme tu štvrtú várku výhercov našej fotosúťaže, ktorým spolu s Maresi mliekom pošleme skvelé darčeky. Zapojte sa aj vy do veľkej hry, v ktorej každý mesiac žrebujeme až 26 výhercov! A keďže máme za sebou 4. kolo súťaže, poznáme už aj prvého výhercu pobytu v trenčianskom hoteli Elizabeth.Varecha spolu s Maresi mliekom odštartovala v januári veľkú fotosúťaž. Varte a pečte s mliečkom Maresi, nezabudnite si svoju kulinársku tvorbu odfotiť a pridať fotografie do súťaže.

Po každom mesačnom kole (nové kolo začína vždy 15. deň v mesiaci) vyžrebujeme 26 výhercov, ktorí získajú pekné ceny, a raz za 4 mesiace zo všetkých zúčastnených v danom časovom období vyžrebujeme 1 výhercu, ktorý získa pobyt v hoteli Elizabeth v Trenčíne.

Ako sa zapojiť do súťaže?

1. Odfoťte, ako používate výrobky Maresi v kuchyni alebo, ako ich vonku či doma popíjate. Mlieko Maresi je vhodné do kávy, ale aj do pečenia, na varenie či s cereáliami na raňajky.

2. Otvorte stránku www.varecha.sk/maresi (kliknite na link). Nájdete na nej všetky ďalšie podrobnosti o súťaži a výhrach.

3. Na uvedenej stránke nájdete súťažný formulár, vyplňte svoje údaje a pridajte fotografiu.

Výhercovia 4. kola (15.4.- 14.5.2024)

Ročná spotreba Maresi mlieka + kávovar Tchibo: Albina M., Bratislava

Predplatné mesačníka Varecha na rok: Alena H., Košice

Balíček reklamných predmetov Varecha: Janka K., Kežmarok

Kuchárska kniha: Marcel B., Skýcov; Eszter S., Gabčíkovo; Sofia Š., Rožňava

2 ks originálny Maresi kalíšok na mlieko + Mesačník Varecha (rôzne vydanie): Dušan V., Topoľčany; Róbert B., Kurima; Peter Š., Považská Bystrica; Nikoleta B., Košice; Marián M., Košice; Nikoletta N., Streda nad Bodrogom; Eva K., Bratislava; Olga A., Jovsa; Daniela A., Hronské Kosihy; Zuzana K., Maňa; Anna T., Krivá; Erika V., Červeník; Anton M., Prievidza; Renáta B., Rohožník; Mária P., Rimavská Sobota; Jana F., Skalica; Natália M., Martin; Ivana K., Kruzlov; Matilda B., Michalovce; Tomáš A., Gem. Jablonec

A keďže máme za sebou 4 mesiace našej fotosúťaže, zo všetkých zúčastnených za toto obdobie sme vyžrebovali 1 výhercu, ktorý získava pobyt v hoteli Elizabeth. Na pobyt v krásnom hoteli v Trenčíne sa môže tešiť Silvia H. z Bratislavy.

Neváhajte a zapojte sa do našej súťaže aj vy!


Diskusia k článku

 TOPlist