Narodeninová súťaž:
Rozdávame 10 super cien!

Redakcia Varecha.sk, 1. októbra 2023     8 minút čítania

Hrajte pri príležitosti 14. narodenín nášho portálu Varecha.sk o hodnotné ceny. Ďakujeme, že ste jeho súčasťou!Varecha.sk je taká skvelá vďaka všetkým, ktorí na ňu pridávajú svoje overené recepty a aj tým, ktorí našu stránku navštevujú. A keďže narodeniny sú výnimočnou príležitosťou, rozhodli sme sa odmeniť hodnotnými cenami našich receptových prispievateľov a aj našich čitateľov.

Receptová súťaž

Do receptovej súťaže, tak ako každý mesiac, automaticky zaradíme každý nový recept aj s fotografiou pripraveného jedla pridaný na náš portál Varecha.sk v termíne od 1. do 31. októbra 2023.2x kávovar Tchibo

Autori najklikanejšieho októbrového receptu a októbrového receptu, ktorý si naši používatelia najviac ukladali do svojich virtuálnych kuchárskych kníh na Varecha.sk, získajú od nás kávovar Tchibo.Sendvičovač Sencor

Prispievateľ, ktorý v októbri na našu stránku pridá najviac receptov s fotografiou pripraveného jedla, získa sendvičovač Sencor.

Odoberajte newsletter a vyhrajte

A keďže si vážime aj návštevníkov stránky, ktorí nás pravidelne čítajú a odoberajú náš obsah, pripravili sme naviac pekné ceny pre všetkých našich priaznivcov, bez ohľadu na to, či pridali recept alebo nie.

Aby ste boli zaradení do súťaže, stačí, keď začnete odoberať náš newsletter. Stačí, ak kliknete na ikonku Odoberať newsletter, ktorú nájdete v každom recepte pod fotografiou jedla a vyplníte potrebné údaje.


Newsletter vám priamo do vášho mailu bude prinášať tie najlepšie recepty a články z portálu Varecha.sk. Získate tak množstvo kulinárskych inšpirácií a tipov pohodlne priamo do mailu a navyše budete informovaní o všetkých našich pripravovaných novinkách či súťažiach.

Na siedmich vyžrebovaných odoberateľov newsletterov čakajú tieto ceny:Set steakového príboruSmoothie maker SencorVáha Hyundai2x kniha Jamie Oliver: 7-krát inak2x kniha Domáce sušenie

Vyhodnotenie súťaže

Po skončení súťaže zostavíme rebríček najklikanejších októbrových receptov a rebríček októbrových receptov, ktoré si naši používatelia najviac ukladali do svojich virtuálnych kuchárskych kníh na Varecha.sk a zverejníme aj prezývku prispievateľa, ktorý v októbri na našu stránku pridal najviac receptov. V prípade, že autorov s rovnakým najvyšším počtom klikov, uložení alebo pridaných receptov bude viac, o výhercovi rozhodne redakcia Varecha.sk.

Na začiatku novembra budeme žrebovať 7 výhercov zo všetkých odberateľov newslettera, ktorých následne oznámime.


Pravidlá receptovej súťaže

 • Organizátorom súťaže je OUR MEDIA SR a. s., Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž začína 1. októbra 2023 o 0:00 hodine a končí 31. októbra 2023 o 23:59 hodine, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • Po skončení súťaže budú zostavené dva rebríčky - rebríček najklikanejších októbrových receptov a rebríček najukladanejších októbrových receptov. Autori receptov, ktoré sa v rebríčkoch umiestnia na 1. mieste a prispievateľ, ktorý v októbri na našu stránku pridá najviac receptov s fotografiou pripraveného jedla získajú vyššie uvedené ceny. V prípade, že autorov s rovnakým najvyšším počtom klikov, uložení alebo pridaných receptov bude viac, o výhercovi rozhodne redakcia Varecha.sk.
 • Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený.
 • Vyhodnotenie októbrovej súťaže zverejníme na Varecha.sk najneskôr 7. novembra 2023. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailových adresách, ktoré uviedli pri registrácii na Varecha.sk.
 • Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec OUR MEDIA SR a. s., ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho vyžrebovaného súťažiaceho.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Identifikačné údaje prevádzkovateľa: OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO51267055 (ďalej ako Usporiadateľ)
 • Identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Tallerova 4, 81102 Bratislava, IČO: 44753772
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené. • Spracovanie osobných údajov:

 • Účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže o Najlepšie recepty mesiaca za účelom losovania a rozposielania výhier
 • Zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • e-mailová adresa
  • u autorov vyžrebovaných receptov - meno, priezvisko, adresa a číslo telefónu

 • OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže Najlepšie recepty mesiaca. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, dpo@perex.sk alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018
  Z. z..

 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk.


Diskusia k článku

TOPlist