Zamilované kuracie prsia

hubarka35 - fotkahubarka35, 26. októbra 2010

Tento recept som dostala od kamarátky,zaujal ma tými jablkami aj názvom,určite si ho zamilujete,je to skorej také výnimočné jedlo na nedelný obed,ale fakt výborné,naši doma aj hrniec vyoblizovali ako mačiatka na moje počudovanie,a jablkách som im nevravela,to by ani neochutnali.

5
porcií
20 minút
príprava
30 minút
tepelná úprava

Suroviny

1 700g
2 ; pokrajana nadrobno
2 pokrájané na kocky
4 -strúčky
2
150g
 na opraženie.

Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

  1. 1

    Kuracie prsia nakrájame na rezne,osolime z oboch strán,jednu potrieme horčicou,okorenime,posypeme majoránkou.Opečieme z osolenej strany,potom z druhej,vyberieme.

  2. 2

    Nakrájanú cibulu,tiež jablká bez šupky,roztlačený cesnak dáme do výpeku,posmažime,podusime.Pridáme obe šlahačky,vegetu,aj aidam nakrájaný na kocky. Chvilku varime.

  3. 3

    Nakoniec vložime osmahnuté kuracie prsia,podusime spolu.Ako priloha zemiaky,ryža,cestovina.

Diskusia k receptu

12 komentárov k receptu
hmm, mňam! poznám a veľmi chválim tento recept, je to vynikajúce papaníčko, určite sa oplatí vyskúšať :)) už teraz mi slinky tečú ;o)
Zaujímavé,skusím poprosiť manžela aby to vyskúšal/u nás je to tak,ked je to dobré varí a pečie sa to/.Dakujem.
Gratulujem k nádhernému mňamovému papkaniu! Napriek striebru vo vlasoch a 63 novembrovým jeseniam života, som vždy a furt a stále zamilovaný. Toto varím v nedeľu => ďakujem Ti, vyriešila si môj problém, čo navariť. Zároveň Ti srdečne, úprimne blahoželám ku krásnemu dňu Tvojho kráľovského mena (tak, ako mopja mamka Aňuci a babička mojej 1/2 Nana). Vždy jasné Slnko nad Tvojou hlavou a záplavu usmievavých ľudé okolo Teba; šťastie, zdravie, vieru, nádej, lásku. Samé dobré veci_ta ňe!?

Pridaj komentár k receptu: