Tip na raňajkový šalát

teniska - fotkateniska, 8. októbra 2014
Tip na raňajkový šalát
Foto: teniska

Práve ho raňajkujem, tak využijem čas a podelím sa s vami :) pre mňa je kombinácia čerstvých špenátových lístkov, jablka a orechov top!

5 minút
príprava

Suroviny

2 ks
1 ks
Postup

  1. 1

    Natrháme umytý špenát a rukolu, jablká a papriku nakrájame na drobné kúsky, nalámeme orechy, polejeme tmavým balsamicom, pokvapkáme kokosovým olejom a dochutíme bylinkami. Zapíjame zeleným čajom a štartujeme energiu do ďalšieho dňa :-) P.S. Je to len tip :) rozumiem,, že mužom a drevorubačkám asi nebude výživová hodnota postačujúca, ale mne ako "žieňaťu" je a navyše už za pár hodín sa teším na desiatu. Takže berte tento recept prosím len ako inšpiráciu, či už raňajky, alebo ako oblohu/prílohu, alebo základ do smoothie, alebo ako chcete :-) ušetrime sa negatívnych reakcií, sú zbytočné. Radšej čakám na nápady na vylepšenia :-) Ahojte

    Tip na raňajkový šalát - obrázok 1
  2. 2

    A k tomu ešte jeden pohľad z okna von!

    Tip na raňajkový šalát - obrázok 2

Diskusia k receptu

sracz
... nuž a prečo nie?!? Vkusné, chutné, zdravé, @teniska milá! Podobne ako v mojom rcp, zhodou okolností a náhod presne pod Tvojim, tak ako si pripravila, no dobrou "šnicľou", hovädzou mafinou, či rezníčkom, čaro jeho poézie iba zvýrazníš! -:)))
teniska
@sracz - tak toto je komentár! :-))))) Ďakujem veľmi pekne, presne tak som to myslela :-) joj naozaj ĎAKUJEM za veľmi milý koment! :-))))))))
SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia