Rýchla dobrotka

mracik9 - fotkamracik9, 21. marca 2013
Rýchla dobrotka
Foto: mracik9

V dome nebolo nič sladké,tak som vymyslela celkom dobrý zákusok aj pre tie žienky,ktoré neradí pečú.

15 minút
príprava

Suroviny

2 bal.
1 ks
125 g

Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

  1. 1

    Najprv si vyberieme maslo z chladničky aby nám zmäklo,vyšľaháme a postupne pridávame salko. Bude sa vám zdať že je to dosť riedke,ale nevadí,keksy to všetko do seba nasajú.Bebe natierame a spájame dokopy, ako na metrový koláč.Celý pomažeme plnkou a už len čakáme,najlepší je na druhý deň.Mne to veľmi pripomína chuťou marlenku.Krájame to do šikma.prajem dobrú chuť.

    Rýchla dobrotka  - obrázok 1

Diskusia k receptu

17 komentárov k receptu
@mracik9 , potešila si ma, na niečo takéto som čakala. Všetko potrebné doma mám, ešte dneska vyskúšam a u sa teším. Pekný dník všetkým na vareške a nám dnes v Pardubiciach chumelí ostošest:((
Trochu sa s tým riedkym krémom zle pracuje, ale efekt je fantastický. Ja som pridala aj trocha rum. arómy a vyskúšala som aj s keksami Marína. Ďakujem za nápad, super :)
super, paci sa mi, urcite bude teraz na velku noc, vsetky suroviny mam;-))) ale ho asi spravim z tmavych na striedacku so svetlymi bebe;-)) dik za rychlovku receptik, take sa mi pri mojej malej zidu;-)))
smajliqa,fantázii sa medze nekladú,s tým vareným som tiež skúšala,ale bolo dosť suché,tak preto radšej nevarené,ono aj tak vsiakne do tých keksíkov :))

Pridaj komentár k receptu: