Pudingoví škriatkovia

lenka250 - fotkalenka250, 12. januára 2013
Pudingoví škriatkovia
Foto: lenka250
6
porcií
20-25 minút
príprava

Postup

 1. 1

  Uvaríme puding. Do pohára nalejeme prvú vrstvu pudingu a necháme chvíľu odsáť.

 2. 2

  Do pohára nalejeme prvú vrstvu pudingu a necháme chvíľu odsáť.

 3. 3

  Pridáme ďalšiu vrstvu pudingu, opäť chvíľu počkáme a dolejeme tretiu vrstvu.

 4. 4

  Špáradlom namočením v pudingu nakreslíme na piškóty tváre.

 5. 5

  Medzi dve piškóty vložíme lístok mäty a zapichneme do pudingu .

 6. 6

  Nakoniec zapichneme kúsky plnených trubičiek.

 7. 7

  Zlepšovák : Puding sa nepripáli a bude hladší, ak hrniec pred varením vymažeme maslom

Diskusia k receptu

letisia
Oprav si v názve hrúbku. Správne má byť pudingoví (množné číslo). Puding som dávno nevarila. Zajtra urobím.
evanaaa
Niekedy robievam aj ja dva druhy pudingov,, kým spravím druhý, ten prvý už bude odstáty. A škoda, tie mätové lístky by mohli trochu vytŕčať navrchu piškótkov, to by bola akože štica, vlásky, myslím špic lístočka.
lenka250
nooo ale ja som nedávala mätu vôbec lebo som akurat nemala čerstvú
3sandra3
lenka250,, super škriatkovia z pudingáčov.... urobím aj ja...
ved si daj , Lenka, fotku pudingových škriatkov k nicku... to je veľmi pekné
lenka250
Cica2... je to môj výtvor a fotené v našej kuchyni na linke takže.... neni to tvoj a pozri sa lepšie !
tiginko
preboha @lenka250 ako môžeš takto očividne klamať?! Každá jahoda, každý jeden kúsok úplne totožný? Neuveriteľné ....
violeta
@lenka250 , je to naozaj neskutocne....Na tej fotke je jasne napisane =receptyywett= a este drzo odpovies, aby sa @ywett lepsie pozrela? !
angast
prečo ju nenecháte klamať. Veď to je ešte len dieťa. Môžte byť radi že pridáva recepty. Chcete aby sa urazila a odišla ?
Dobre som to napísal staré varecháčky podľa vašeho zmýšlania ako to už tu bolo niekoľkokrát ?
evusik
@lenka250 asi si zle pochopila, že @ywett nehovorí o fotke k receptu ale má na mysli tvoj nick, zrejme ide len o nedorozumenie...
@angast ty si nedáš pokoj.... si trápny....
jody
Tiez si myslim, ze ide o nedorozumenie.
slavka2012
No neviem, ci ide o nedorozumenie, predsa kazdy kto isty cas chodi na Varechu pozna neprehliadnutelnu fotografiu Ywettinho kolacika i jej predchadzajuci nick Cica2. Lenka 250 ju oslovuje Cica 2, teda nickom, ktory sa v Ywettinom komentari nevyskytuje, patri vsak k stratenej rolade, odkial ho Lenka 250 evidentne odkopirovala, aj s podpisom. Pokial viem, tak kopirovanie fotografie sa tu netoleruje...a vynimkou by nemali byt ani detske klamarky.
3sandra3
presne tak ako hovorí @evusik lenka to zle pochopila, ona si myslí, že ide o fotku jej puding.škriatkov. Lenka, ide o fotku , ktorá maš pri svojom nicku /mene/ s tou jahodovo-šľahačkovou roládou.
Veď zas až také hrozné neurobila, aby ste ju odsudzovali. Aspoň vidíme, že sa jej páči výtvor a fotka @ywett. :-)
havino
@ywett 29.3. o 21.18 to jasne napísala, pochopil aj truhlík, @lenka250 to tiež pochopila, ale tvrdí si svoje klamstvo, z komentára od @ywett nemohla nič iné pochopiť ked ju oslovila @cica2 !!! snád nie je slepa a videla pri jej nicku foto rolády

@angast , ved ty vieš zhodnocovať situácie, prečo tu podpichuješ? Vieš, že sa tu upozorňuje na recepty prepisované, kopírované, nesprávne pomenované, nie úplne doplnené. Neznáša sa tu výsmech z pridaných receptov, lenže v tomto prípade sa porušuje zákon o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom.
používateľ nemá avatar
hag
hag
Hm...11-ročná slečna versus 42-ročná žena. Jasné nedorozumenie. Napriek tomu, navzdory autorským právam, povedzte, neboli by ste hrdí, keby si to dievčatko vybralo fotografiu z vášho receptu? My ľudia sme divní. Komplikujeme si životy a znepríjemňujeme si ich navzájom aj tam,kde naozaj nemusíme.
havino
aj ja by som chcela veriť, že je to nedorozumenie, že je to 11 ročné dievčatko, keby sa mi chcelo hladať jej otázky a komentáre ohladom iných receptov, tam mi na 11 ročnú nepríde. Aj keby si tu fotečku nechala,ale nemala by klamať, že to je jej výtvor fotený u nich v kuchyni. Jedine, že by v komentári od @ywett nevedela otvoriť link a nič nepochopila, čomu neverím.
lenka250
Tak po 1. ja som nasla tuto fotku na internete a po 2. ja som to pochopila tak ze ta fotka puding. skriatkov ze tato neni moja a uz som ju odstranila