Nátierka z Nivy fotorecept

babkamt - fotkababkamt, 27. apríla 2013
Nátierka z Nivy (fotorecept)
Foto: babkamt

Aj vy riešite problém čo dať mužovi na raňajky ? Dnes som mu spravila pomazánku z Nivy a bielu kávu z Caro . To je super , že sa oteplilo . V záhrade sa už dá odtrhnúť aspoň pažítka .

15 minút
príprava

Suroviny

100 g (alebo iný plesňový syr)
100 g
2 ks
2 PL
0,5 ks (kápia)

Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

 1. 1

  Ako prvé som z chladničky ráno vybrala maslo , aby sa dalo s ním pracovať. Potom som si išla do záhrady odtrhnúť pažítku .

  Nátierka z Nivy (fotorecept) - obrázok 1
 2. 2

  Po návrate zo záhrady som dala variť 2 vajíčka na tvrdo . Umyla a nakrájala som pažítku a polovicu hrubostennej červenej papriky .Maslo som vymiešala so syrom .

  Nátierka z Nivy (fotorecept) - obrázok 2
 3. 3

  Pridala som k nemu nastrúhané uvarené vajíčka .

  Nátierka z Nivy (fotorecept) - obrázok 3
 4. 4

  Dve polievkové lyžice plnotučnej horčiče .

  Nátierka z Nivy (fotorecept) - obrázok 4
 5. 5

  Pažítku a papriku .

  Nátierka z Nivy (fotorecept) - obrázok 5
 6. 6

  Osolila a okorenila som pomazánku .

  Nátierka z Nivy (fotorecept) - obrázok 6
 7. 7

  Dobre premiešala ,

  Nátierka z Nivy (fotorecept) - obrázok 7
 8. 8

  natierala som na kolieska nakrájané pečivo . Ozdobila som ich rajčinami nakrájanými na plátky a kúskami zelenej papriky . No a raňajky sú hotové . Prajem dobrú chuť .

  Nátierka z Nivy (fotorecept) - obrázok 8

Diskusia k receptu

20 komentárov k receptu
Ďakujem všetkým , čo si otvorili môj recept .@lusinkab , vyskúšaj , nátierka je naozaj chutná.@lusinkab , @elysy , vyskúšajte , napíšte , či vám chutila .@mata3636 príprava nátierky zaberie len zopár minút .@izabella929 -: ))) , @kimlo určite by sa dáka dobrá duša našla a nátierku ti pripravila . Ale keby nie , veď ty si šikovný chlap a spravíš si nátierku aj sám .@havinko s čerstvo upečenými bagetami - mňam .@mesiar , ďakujem za komentár .
robila som ju ráno, chutila, hlavne, že aj môjmu, lebo ten teda nivový nie je, neprerážala kvôli tým vajíčkam, budem robievať, vdaka. Mám aj fotku,alebo mala som, vkladala som fotky do PC a pri manipulácii s SD kartou z foťáka som jej ulomila žltý čudlík, tak hold, musím počkať na mládež čo s tým.
toto musí byť veľmi chutné.akurát tie paradajke na nej z toho musím vynechať.na tie som alergický.niečím ich určite nahradím,a už sa teším až si túto nátireku pripravím

Pridaj komentár k receptu: