Jarný vrstvený šalátik

galka01 - fotkagalka01, 8. mája 2012

Komentáre 1 - 11 z 11

Prepac ale mam taku dost blbu otazku... ako to potom jes, ked to nie je premiesane? vopchas lyzicu a snazis sa vytiahnut cele alebo ako?
Otázka je v pohode....áno, lyžicou a celkom to ide....keď som šalát pripravovala prvý krát, tak som mala obavy ako ty, ale dá sa to ....je to asi len o zvyku.
aha vdaka :D ukladam lebo vyzera dobre, len toto ma dost zaujimalo... ale ked vravis ze sa to tak da :) vyskusam co najskor :D
presne tento salatik robievam aj ja,je uzasny..ja ho davam odlezat do chladnicky na trosku dlhsie,na 24hod a potom ho cely premiesam :)
ja ho poznam este s vrstvou najemno nastruhaneho jablcka ale mozem povedat ze je vynikajuci...zeler,ananas,kukuricka,jablka,por,sunka a navch tatarska s par lyzicami kyslej smotany...na 24 hodin do chladnicky,premiesat a papat,je to mnamka :)
Ahoj Galka, v sobotu som robila šalát podľa tohto receptu, v nedeľu sme čakali návštevu a všetkým veľmi chutil.Zaujímavá kombinácia zeleru a ananásu, ale mimimoriadne chutná. Môžem odporučiť aj ostatným. Ďakujem za recept, budem ho robiť častejšie.
...som rada, že pochutil....aj nám veľmi chutíííí....ahoj....
Toto je tak fantastický šalát že nemám slov :) dobrú chuť