herarecepty fotka

@herarecepty

HeraRecepty3624 dní na Vareche
Pečenie je radosť. Hera je pečenie! Značka Hera je tradičným partnerom všetkých milovníkov a milovníčok pečenia. Je neoddeliteľnou súčasťou našich rodín a kuchýň... Viac »

O nás


Pečenie je radosť. Hera je pečenie!
Značka Hera je tradičným partnerom všetkých milovníkov a milovníčok pečenia. Je neoddeliteľnou súčasťou našich rodín a kuchýň už viac než 85 rokov. Či už chceme svojich blízkych potešiť jednoduchým dezertom alebo sa chystáme ohromiť hostí famóznou narodeninovou tortou, je to Hera, ktorej dôverujeme. Bez nej by totiž žiadne sladké prekvapenie nebolo tak chutné, voňavé a podarené. Hera je jednoducho symbolom pečenia. Expertom, na ktorého sa vždy obraciame, či už hľadáme inšpiráciu, radu alebo vhodnú ingredienciu pre pečenie. Kto má značku Hera rád, dobre vie, že bedlivo sleduje aktuálne gastronomické trendy ako v oblasti receptov, tak v oblasti nápaditého zdobenia a foodstylingu.  A je tak pre nás cenným zdrojom inšpirácie!

Hera
Hera je kvalitný rastlinný tuk, ktorý tvorí základ každého cesta už viac než 85 rokov. Skvelo sa hodí na pečenie sladkého aj slaného pečiva. Cesto sa vďaka rastlinnému tuku Hera veľmi dobre spracováva, preto vám pôjde práca pekne od ruky a pečenie sa tak pre vás stane zábavou. Zárukou prvotriednej akosti kvality tohto produktu nie sú len kvalitné ingrediencie, z ktorých je tento produkt vyrobený, ale tiež rokmi preverené skúsenosti mnohých generácií gazdiniek. Hera obsahuje 72% tuku a je k dostaniu v obchodoch v 250 g balení.

Hera maslová príchuť
Hera maslová príchuť je mladšou sestrou klasického rastlinného tuku Hera, ktorý si pre pečenie veľmi obľúbili nielen naše mamičky, ale tiež babičky. Vedľa klasického pečenia ju však môžeme, tiež vďaka vyššiemu obsahu tuku, použiť do krémov, krémových dezertov a tort.  Z kombinácie kvalitných rastlinných olejov, krásne jemného maslového aróma budete nadšené! Hera maslová príchuť obsahuje 79% tuku a je k dostaniu v obchodoch v 250 g balení. Vyskúšajte Heru maslová príchuť aj Vy. Jej skvelú maslovú príchuť si zamilujete a zároveň oceníte, ako rýchlo a jednoducho sa s ňou pracuje.