Varenie

Pridané foto

zdezda - fotkazdezda, 21. mája 2010

Oznamujem, že som konečne pridala foto na "acidko koláč bez vajíčok", no nerobila som ho teraz z acidka, ale z veľkého jahodového jogurtu, do ktorého som pridala mlieko, aby to bolo množstvo podľa receptu a vydaril sa, chutil aj susedom :-))) , aj ja mám radšej k receptu obrázok.

@zareaguj


Diskusia k téme

7 komentáre k článku
Blahoželám zdezda, krásne foto vydarené!!! Ja som sa tiež tešila, keď som sa to naučila a sama, tak ako budem postupne variť popridávam aj tam kde nemám obr. ešte sa chcem naučiť spájať obrázky, čistinka mi poslala link na program,ktorý sa dá stiahnuť. Len času keby bolo viac, lebo táto varecha je ako droga.
tinca to máš veľkú pravdu o droge-vareche, no mne úžasne teraz pomáha, lebo som po operácii ruky a už som 2. mesiac doma no a vďaka vareche, teda vám, sa cítim stále v kolektíve, som dosť komunikatívny, veselý človek a bez vás a vašich super nápadov by som bola smutnejšia, a nie som :-))))))
Veľmi múdro, je to droga, ktorú od seba len tak ľahko nedostanete. Píšeš @zdezda , že si dva mesiace doma, ja som bola 11 mesiacov a z toho 7 mesiacov mi @varecha.sk robila spoločnosť. Aj jedlá ktoré som robila som robila počas príprav jedla k obedu a nie vždy boli vydarené, nakoľko sa mi veľmi zle stálo a niekedy aj v bolestiach som dokončievala jedlo. Prepáč rozpísala som sa, chcela som tým len povedať, že bola pre mňa priateľkou na dlhé dni a niekedy aj noci a rána. Prajem Ti, aby si sa skoro vyliečila a stále sa tešíla na varecháčov v zdraví a pohode.
Milá evas13, ďakujem, že si sa rozpísala :-))) a venovala mi čas i za prianie.
zdezda, prajem Ti skoré uzdravenie. Pre takého človeka, čo je zvyknutý v práci - kolektíve to musí byť ťažké. Ale ako si povedala, teda napísala, varecha je dobrá spoločníčka. Ešte raz, skoré uzdravenie.
Veeeeľmi pekne ďakujem, až sa mi zarosil zrak, od dojatia, ste milé/í/:-)
rád čítam Vaše povzbudenia a niekedy aj bolestivú radosť s varenia - rozpisovať sa nebudem lebo by so utváral staro-chlapo babinec na vareche - veľa zdravia a zdaru vo varení...nenáročné recepty vyskúšam aj ja