45678 - fotka45678, 7. septembra 2011

Diskusia k článku

11 komentáre k článku
Veľmi milé a vtipné rozprávanie.S tebou bude určite zábava.Na tie pohárky-skládačky nerada spomínam hoci boli praktické,ale občas aj zrádné...!Vedeli sa akosi zatvoriť aj keď nápoj nebol ešte dopitý!
aj ja si spomínam na moje prvé svaté prímanie...fotili sme sa pred kostolom aj s pánom farárom , moji dvaja bratranci vždy pri cvaknutí fotog. vystrúhali grimasu....ani jedna fotka neostala v poriadku.....ale potom doma, to bolo kriku.....:) a dodnes sa na tých fotkách smejeme
@45678 píš aj ďalej a nemusí to byť len o jedle, veď my si tu píšeme o všeličom... aj o radostiach aj o trápení :-)
na tie poháriky si aj ja pamätám...
Smejem sa hlasno hlasito, a spomínam na skladacie poháriky, a vysávanie vzduchu z nich. Len je škoda, že v našom prípade to neostalo zvečnené fotografom ako v Tvojom prípade. Veru boli praktické, ale hlavne zradné.
hihi ....... veru si na ne tiež pamätám: aj do školy som ho nosila, lebo sa dal zatvoriť. Obyčajný pohárik a koľko je s ním srandy! Myslím že to bol celkom dobrý vynález, lebo tie jednorazové poháriky z UH veľmi zamorujú naše životné prostredie, povaľujú sa všade.
Aha, náš výletový pohárik. Také nám mama pridávala do batohov na výlety, bol to na tie časy úžasný vynález, dal sa poskladať a zavrieť do krabičky. nemali sme s ním také úžasné zážitky ako vy, my sme ich len použili úplne nudným spôsobom, na ktorý boli určené.
Pobavila si ma, tak len píš ďalej.
ááách , aj som sa zabavila aj pospomínala nielen na poháriky , na perách úsmev od ucha k uchu , dokonca moje suché oko akosi zvlhlo ale od smiechu , dokonca ani kvapky nepotrebovalo :-)) rozdávať radosť je tiež umenie,len píš:-!!
Ďakujem, pospomínam a rozdelím sa o zábavné situácie z nášho života.
Prajem všetkým varecháčom príjemný, možno posledný krásny-letný víkend.
to je krásny a milý zážitok, stále som čakala že sa niečo vyleje a ono to malo úplne iný a nezvyčajný, úsmevný koniec :-))) hneď ma napadol film pelišky, myslím že tam alebo v nejakom inom dobrom českom filme tiež prišiel domov ocinko a na oslavu priniesol plastové-nerozbitné poháriky a plastové lyžičky z nemecka a keď miešali kávu tak sa im lyžičky rozpustili :-))) tiež ma to pobavilo...

TOPlist