45678 - fotka45678, 6. septembra 2011

Diskusia k článku

10 komentáre k článku
Aaaa dobré, o zábavu vždy postarané. :))))
Spravne "potresrtanie" lakomca. Lenze tito ludia-lakomci sa nepoucia a najdu sa vsade. Mam vela skusenosti. To by bolo na dlhe rozpravanie.
lakomcom treba rázne dať najavo, že sa nedáte využívať hoci aj napriamo a natvrdo, lebo oni sa tvária, že sa nič nedeje. Aj ja poznám takých.
dobrá rada tinca, človek sa učí celý život.
Neviem prečo,ale mne je takých ľudí ľúto...
@bozulka , si utlocitna dusa, lenze ked niekto vyuziva (zneuziva) ineho dlhy cas a pritom je viac zamozny ako ten co mu rad dozici a pohosti, potom sa clovek musi akosi ohradit, zabezpecit pred zneuzivanim dobroty a pohostinstva.
@kuchticka , vieš prečo ich ľutujem?Lebo taký človek nikdy nepocítí šťastie,šťastie - niekoho obdarovať.Tiež som poznala pár "zneužívačov"našťastie nie veľa!Taký človek nebude nikdy šťastný hoci je aj veľmi "zámožný"stále bude niečo hľadať...a nikdy nenájde!!!
@bozulka , súhlasím s Tebou, do určitej miery sú to ľudia na poľutovanie, ale veď človek je tvor, ktorý sa má zo životných situácií poučiť, ale musí to chcieť. Ak mu daný postoj vyhovuje potom je na posmech tých, čo sa v živote učia. Veď každý z nás je do určitej miery šporovlivý, no doslova využívať pohostinnosť iných je podľa mňa vychcanosť-mohla som použiť tento výraz ? ale pripadom mi najpriliehavejší a najzrozumiteľnejší. Ak je spoločensky nevhodný-ospravedlňujem sa:-)

TOPlist