Prvý jarný šalátik

natt - fotkanatt, 4. marca 2013
Prvý jarný šalátik
Foto: natt

Tak jar sme už privítali s otvorenou náručou. Vonku je nádherne, teploty stúpajú , záhradkári sadia. Jednoducho čas ako stvorený na malú zmenu v chladničke. Doprajte si na tanieri trošku zeleného. Úžasne vás to naladí na jarnú pohodu :)

2
porcie
5 minút
príprava

Suroviny

1 ks
1 ks
1 ks

Moje poznámky

Prihlás sa do Varechy a zapisuj si svoje poznámky k receptom.

Postup

  1. 1

    Všetky suroviny si nakrájame. Zmiešame do kopy a ozdobíme petržleňovou vňaťou. A je to. Ako sa hovorí v jednoduchosti je krása. Dobrú chuť! :)

Diskusia k receptu


Najsrdiečkovanejšie komentáre Ukáž celú diskusiu
@Natt nehnevaj sa, ja viem že sa živíš prírodnou stravou, ale vieš si predstaviť, že sem každý bude dávať ničím neobohatené nakrájané kúsky zeleniny v miske? Nič proti tebe, naozaj, ale skús radšej urobiť z toho zaujímavú fotografiu a poslať to niekam, kde to ocenia viac. Nejde len o tento recept,nakrájaných kúskov ovocia, zeleniny a naliatych džúsov, takmer bez ďaľšej pridanej hodnoty, okrem riadov je tu viac... ja viem, často sa tu posudzujú prispievatelia podľa množstva pridaných receptov, ale to by sme tu mohli všetci zavaliť stránku natretým kúpeným chlebom s maslom, grankovým kakaom, piškótami v mlieku a tí "zdravší" vylešteným jablkom...
v minulom podobnom šaláte máš aspoň citrónovú šťavu
Tiginko neviem ako ste varila Vy keď Vám bolo 18.
Nat nedaj sa znechutiť....