Sviatočná nepečená torta fotorecept

stacy77777 - fotkastacy77777, 20. apríla 2014

Komentáre 1 - 15 z 22

Super si to vymyslela s tou záclonou, vyzerá tak exkluzívne a o chuti nepochybujem, musí to byť lahôdka. Takáto torta nikdy nesklame.♥
jaj, mama moja, ja ju už videla a zas musím napísať, že nádhera prenádhernááá, ten posyp cez záclonu dá tomu taký šmrc, že až , ale aj suroviny sú super, podobne robievam, ale ozdobiť takto neviem, vdaka preveliká za inšpiráciu, si ty hlavička, čo vidíš nezabudneš, ako ja
pre oko krása..pre jazyk výborná chuť...kucháročka šikovná - pozdravená budˇ..:-)
Jasné, že ma zaujala tá finálna úprava. Nevedela som si predstaviť, ako si to dokázala ozdobiť a koľko ti to asi trvalo. Záclona? Spadla mi sánka (tak, že do pôvodnej podoby ju už asi ani nedostanem, hehe..). Šikovnica šikovná, ďakujem za inšpiráciu.
v prvom momente ma napadol igelitovy obrus, aky pouzivam pri zdobeni pernickov, aj sablony nejake mam, len mam asi lave ruky, vzdy sa mi to nejak posmykne :-)
krasna sa ti podarila :-)
krása, krása a aj chuťami sa mi páči...
všetko, kde je mascarpone u nás chutí a veľmi sa mi páči aj to tvoje zdobenie, super:)
Ďakujem diievčatá za milé komentáre...:-))), aj som sa snažila pohľadať pôvodný recept, u ktorého som videla toto zdobenie,aleee..."našli moji rádcové?, nenašli", pamätám si len,že to bola torta,tmavý podklad a cez záclonku posypané cukrom. Aj by som sa tej šikulke poďakovala za takýto nápad,len už neviem komu...:-))
prve co ma napadlo pri pohlade na foto bolo, ze ci si tam dala zaclonu :-), vidim, ze som to odhalila, takuto tortu by som si aj ja dala, ale ked mam byt uprimna, mne sa ta zaclonova uprava moc nepaci
Ja som to zdobenie videla v Telerane na Markize,zdobila tak Ada Polakova.je to pekné.
tak to je dobre, ze to takto chapes, kazdy ma iny vkus na upravu a zdobenie jedla, mne sa viac pacia taka minimalisticka uprava a nie len co sa jedla tyka, chutit by chutila, robila som uz cosi podobne, ale s tvarohom a nastruhala som do neho pomarancovu koru
Torta akoby vystrihnuta z nejakej peknej omalovanky.
Si neskutocne kreativna a sikovna