Lopta - torta pre synovca

magnetika - fotkamagnetika, 16. septembra 2011

Komentáre 1 - 15 z 31

na 1* ....náááádherná torta.....synkovi prajem k narodeninám všetko len to najlepšie.....škoda že si nenafotila postup...ja rada vypekám torty najčastejšie som robila vlak a auto , ale to už bolo dávno ešte som nebola na vareche
čím je potiahnutá tá lopta?... to dobre vyzerá, ako keby bola kožená
Je pekná,chýba mi postup práce nafotený,keď si to chcela sem dať tak si to mala nafotiť.Ja stará žena sa trápim s fotením,už mi aj telefón padol do plnky a to len preto.aby mi skutočne verili,že som autorom ja,podľa postupu,ktorý si tam dala,nezručná ,,varecháčka,, takú loptu neurobí,to mi ver....
to je nádhera, moju tortu by ani pes nežral, keby som ju ja spravila.
tálopta je super, aj ja by som rada videla fotopostup ako sa robí taká lopta, ja som ako prvotinu zvládla len ihrisko :)
Nuž, žiaľ, recept je len na piškótu a nie na tortu na fotografii.......
je krásna, ale po pravde, som sa tešila na fotopostup torty, hodila by sa mi na október - ale krásna práca
a vlastne, aké sú plnky? ..to si nám zabudla prezradiť
Mne sa akosi nechce veriť,že je to prvý raz robena takáto torta.Keby si to robila sama,tak je napísany podrobnejší popis.@danculka má pravdu,lebo takúto loptu urobiť,na to treba/ak si laik/sakramenskú zručnosť.
Krasna torta, urcite potesi kazdeho oslavenca. @vavan dakujem za pridane linky. Ja to uz asi robit nebudem, ale posuniem to dalej. Dcera ma dvoch synov, rada vymysla pri peceni, tak sa jej to urcite bude pacit. @Magnetika ak budes na buduce pridavat takuto zlozitejsiu tortu, tak prosim ta pridaj aj fotopostup. Podla tvojho receptu je to naozaj velmi tazko urobit.