Varecha 11/2021:
Veľkonočné pečenie (1)

Redakcia Varecha.sk, 18. marca 2021     3 minúty čítania

Ďalšie číslo časopisu Varecha nájdete už v piatok 19. marca v denníku Pravda.Milovníci varenia, pozor! Iba v Pravde nájdete ďalšie skvelé recepty.

Magazín Varecha k vám prichádza v piatok 19. marca na 16-tich stranách. Veľkonočné sviatky patria popri Vianociach k príležitostiam, kedy sa v slovenských domácnostiach najviac varí a vypeká. Tento rok o to viac, že možnosti, stráviť ich inde ako doma, sú značne obmedzené. Hoci Veľká noc je až o dva týždne, Varecha prináša prvé inšpirácie, ako potešiť svojich blízkych vynikajúcimi maškrtami.

V rubrike Majstri varešky vám prezident Zväzu kuchárov a cukrárov a šéfkuchár Metro Vojto Artz ponúkne niekoľko receptov z profesionálnej kuchyne pre tých, ktorí chcú doma vyskúšať, ako varia naozajstní majstri.

Tiež nechýbajú praktické rady, tipy a nápady do kuchyne a tradičný fejtón Fedora Malíka. Vo Vareche nájdete aj recepty od našich čitateliek a čitateľov z webu varecha.sk. Na stránke TV Varecha si prečítate rozhovor s Mister Slovensko 2020 Marekom Jastrábom, ktorý miluje šaláty a jeden – šalát z červenej repy pripravil aj pre TV Varecha.

Veľkonočné maškrty pre vás pripravila Katarína Lešková, šéfcukrárka hotela Devín v Bratislave.Naučte sa pripraviť:

- Veľkonočný pletenec
- Špenátový quiche
- Linecké koláčiky s citrónovým krémom
- Plnené profiterolky s lieskovo-orieškovým krémom
- Muffiny s čokoládovým hniezdom a vajíčkami
- Karamelky
- Mini tortičky Pavlova s malinami
- Mrkvový koláč
- Oškvarkové pagáče
- Veľkonočný syrek

Recepty v magazíne Varecha nájdete už v piatok 19. marca v denníku Pravda

Zmeškali ste túto Varechu?

Archív starších časopisov Varecha, nájdete v elektronickej podobe (pre počítač, iPad, iPhone či Android) v našom elektronickom archíve na e.Pravda.sk


Predplatiť si papierovú Varechu (s piatkovou Pravdou)

Objednajte si ročné predplatné piatkových vydaní Denníka Pravda s receptovým magazínom Varecha pre milovníčky a milovníkov dobrého jedla z 28,60 € na celý kalendárny rok!
Predplatné Pravdy* Pravda má viac variantov predplatného, ak máte záujem iba o piatkovú Pravdu s Varechou vyberte si vo formulári príslušné predplatné

Diskusia k článku

TOPlist