Nový "Varecháč" ?

evanaaa - fotkaevanaaa 4. augusta 2011 o 18:29

Včera so mala pridané komentáre k mojim receptom, ktoré som sem dávala už pred nejakým časom. Na tom by nebolo nič zlé, veď občas sa natrafí na nejaký neobjavený recept, ku ktorým sa pridá koment, najmä v prípade, ak sa nám páči, aj keď recept je už dávno zabudnutý. Ja som bola - vlastne tie recepty, skritizované niekým, koho som na Vareche ešte nezaregistrovala, neviem, či komentoval okrem týchto mojich aj iné, veše recepty, preto by som bola rada, ak by ste napísali, nech vidím, ako ich hodnotil. Jeho prejav - slovný aj gramatický je na nižšej úrovni, tak som si myslela, že je to zas nejaký ( nespokojný) puberťáčik, ale nie - on má 32 rokov. Jeho komentáre si všimla aj Sandratamer a upozornila ho, načo jej odpísal, aby sa do toho nemiešala. Ak by ste si ich chceli pozrieť, kliknite na moje dva recepty ( ja ich tu aj tak veľa nemám), možno sa pobavíte: Zemiaková kaša po záhorácky a Zapekané lokše. Nájdete pod mojim profilom. A napíšte vaše reakcie aj, či ho poznáte. Jeho nick je Kovodilo, s krátkym "o", ja som dala dlhé a jemu sa to nepáčilo, tak ma opravil. A teším sa na jeho " odbornú" kritiku.
Komentáre k článku:
 • sylvinka - fotkasylvinka 4. augusta 2011 o 18:59

  @evanaaa , môj názor je takýto:nevšímaj si ho a nereaguj.Keď bude robiť problémy,naši adminkovia si ním veľmi rýchlo poradia.Hádam ťa nerozhádže nejaké/ký kovodilo...
  @zareaguj
 • megginr - fotkamegginr 4. augusta 2011 o 19:01

  hm, podla toho prejavu je jeho vek fakt 3+2 a nie 32:)) ignorovat jednoducho...
  @zareaguj
 • angelheart - fotkaangelheart 4. augusta 2011 o 19:18

  takýchto provokatérov je najlepšie ignorovať. Ignorovať každý koment, ignorovať každý príspevok... Provokatéri sú všade ... ak ho to neprestane baviť, tak si s ním poradí admin. Napísať @sandratamer , aby sa do toho nestarala, je teda silná káva aj na mňa.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarkucharronald 4. augusta 2011 o 20:25

  mala by do toho zasiahnuť aj redakcia, lebo porušuje pravidlá...
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 4. augusta 2011 o 20:30

  Už si ho nevšimnem, ale ma aj pobavil, kým som nezistila jeho vek. Len mi je divné, že písal akurát mne, ako vyhrabal tie staré recepty. A pred tým nebolo o ňom nič, on sa asi prihlásil len aby skomentoval a skritizoval mňa, haha.
  @zareaguj
 • sladkacokolada - fotkasladkacokolada 4. augusta 2011 o 20:32

  ja som si to všimla už včera a čudujem sa ti, že s ním vobec diskutuješ, ignoruj a hotovo
  @zareaguj
 • jody - fotkajody 4. augusta 2011 o 20:49

  @evanaaa , kasli na neho, je to nejaky mantavy tulpas... :-D
  @zareaguj
 • jody - fotkajody 4. augusta 2011 o 20:55

  ved pozri na ohromny komentar, co pridal k tomuto receptu » varecha.pravda.sk/recepty/goji-palacinky-fotorecept/10924...

  este teraz sa smejem :D
  @zareaguj
 • 3sandra3 - fotka3sandra3 4. augusta 2011 o 21:04

  no čo s takými ľuďmi,,, veru aj takí sú.... treba to brať s rezervou
  @zareaguj
 • nazarboncuk - fotkanazarboncuk 4. augusta 2011 o 21:12

  hehe, dosť som sa pobavila :) @evanaaa myslím ze netreba vôbec reagovať, ono je to ako parazit...ked nema naco, nechytí sa ;))
  @zareaguj
 • matata1 - fotkamatata1 4. augusta 2011 o 21:25

  Presne tak, netreba reagovať, veď ho (ju) to prestane baviť. Varecha bude super aj napriek takýmto "taktiež" varecháčov. Veď robí hanbu sám sebe. Vyjadruje sa ako z prvej pomocnej...
  @zareaguj
 • ola111 - fotkaola111 4. augusta 2011 o 21:53

  @evanaaa ,@jody to v tom prvom komentári napísala aj za mňa,presne a výstižne,na takýchto ľuďoch sa môžeš akurát len
  zasmiať :-))))))
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 4. augusta 2011 o 22:50

  Dobre, nadobro s ním končím, xixixi, veď nie je hoden ani výsmechu. Len som chcela vedieť, či písal aj niekde inde, zaujímevé, že si vyberá staršie recepty.
  @zareaguj
 • sovka62 - fotkasovka62 5. augusta 2011 o 09:29

  @evanaaa , preklikala som sa všetkým, aj profilom a receptom toho dokonalého pána. Zistila som, že to je ten, čo na prípravu jednej porciu zmrzliny potrebuje veľký hrniec ľadu. A to je, pokiaľ dobre vidím, jeho jediný prínos na Varechu, okrem vyrývačných rečí. A možno za to ani nemôže, možno ho doma zle vychovali, keď ho nenaučili ani to, že na jedlo sa nehovorí fuj a hnus a podobne! Takže si ho nebudeme všímať, nech si píše, čo sa mu zapáči, my vieme svoje.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 5. augusta 2011 o 16:09

  Sovka, máš pravdu, sú ľudia, ktorí nestoja za reč, lebo debaty s nimi sú len stratou času.
  @zareaguj
 • tatranka - fotkatatranka 5. augusta 2011 o 16:50

  @evanaaa ty si nič nerob z týchto hlúpych komentárov.Ty si ohromná Varecháčka,ktorá má naopak veľmi trefné a múdre komentáre.
  Prečítala som si vyjadrenie tohto akože varecháča, no sú to trápne príspevky.Nenechaj sa znechutiť,lebo aj to sa stáva.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 5. augusta 2011 o 21:19

  Tatranka, neboj a dík.
  @zareaguj
 • sportak - fotkasportak 6. augusta 2011 o 22:57

  Evanaaa, mala by si mať na pamäti že aj sprostosť je dar boží. P.s. Tvoje recepty a komentáre sú pre mňa výborné.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 7. augusta 2011 o 16:36

  Sportak, ďakujem, aj keď ja tu dohromady nič nemám, radšej komentujem tie úžasné recepty a obdivujem ich. Ja už som mávla rukou, lebo ho (K)beriem ako sa vraví, s rezervou, možno za to nemôže, ako som vybadala z tých jeho komentov a máš pravdu, každý sme iný, každému z nás Pánboh ináč nadelil.
  @zareaguj
 • diabambulka - fotkadiabambulka 7. augusta 2011 o 23:08

  No aká dokáže byť ľudská hlúposť veľká je až neuveriteľné. Myslím, že keby ľudská hlúposť kvitla tak náš milý Kovodilo, je samý kvet a za sebou ťahá ešte dlhokánsku vlečku... Zdieľam rovnaký názor ako aj tatranka, že máš dobré a trefné nielen komentáre, ale aj jedlá. Takže ako je tá pesnička : " Hlavu maj hore :-) "
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarrela 8. augusta 2011 o 12:25

  Evanaaa, na Záhorí sa hovorí "Gdo sa sprostý narodziu, sprostý aj umre"
  Takže sa nedaj vykoľajiť takým "inteligentom"
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 8. augusta 2011 o 14:26

  Nedám, Rela, ale zjavil sa ďalší koštovmník, ktorý recept ohodnotil podobne ako Kovodilo, jeho (jej) kioment je dúfam posledný, lebo aj keď sa nechcem nechať rozhádzať, neviem, prečo sa takíto "odborníci" trakto vyjadrujú akurát o mojom recepte, iné by bolo, keby som ich tu mala viacej, ale mám dohromady štyri, tuším, a aj tak sú terčom pre takýchto......neviem, ako ich nazvať.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 8. augusta 2011 o 14:28

  A ten nový (á) sa zaregistroval len včera, má nick - Reka11, môže to byť aj žena.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 8. augusta 2011 o 14:30

  A ďakujem všetkým, ktorí ma presvedčili, že si z nich nemám robiť ťažkú hlavu, aj za vaše komentáre.
  @zareaguj
 • douglas - fotkadouglas 19. augusta 2011 o 14:42

  To ma pobavilo: "Gdo sa sprostý narodziu, sprostý aj umre" od @rela. :D
  @evanaaa , máš veľkú podporu nás, Varechárov, takže odprosti sa od akýchkoľvek úbohých komentárov, alebo ako ja hovorím: "Co je to proti Bohu a věčnosti aneb Blahoslavení chudí duchem."
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 19. augusta 2011 o 16:30

  Douglas, aj mne sa to páči a pravdu máš, tiež som si pozrela tvoj profil, veru, ak niekoho stratíme, potom si uvedomíme, ako nám chýba a že sme sa viac nezaujímali, akom aj ty v mladosti o varenie. Ja aj keď už ten vek mám, ešte stále myslím na moju mamu, koľkokrát by sa mi zišla jej rada a chcela by som sa jej spýtať, ako robila to, či ono, no, už je neskoro. Preto som rada, že som tu, na Vareche, tu si to vynahradím.
  @zareaguj
 • tetuska - fotkatetuska 21. augusta 2011 o 15:10

  všetko som si to pozrela, myslím, že býva už pravidlom, že sa na vareche občas zjaví "zaujímavá" kritika, takých ľudí treba ignorovať, nemajú myslenie a intelekt je niekde v nedohľadne, veď ako napísala @rela...
  @zareaguj
 • douglas - fotkadouglas 22. augusta 2011 o 20:14

  Vďaka :). Súhlas, keď som stratila mamku, tak všetky moje životné priority sa radikálne zmenili. A ako zvyknem vravieť: "Dospela som cez noc". Naviac 05/2011 našu rodinu navždy opustil tento biely fešák, ktorého mám na Nick~Pic-ku a tak človek prehodnotí vo svojom živote i stravovacie návyky nielen naších domácich miláčikov, ale aj naše. Portál Varecha mám rada, pretože okrem cvičenia sa v materinskom jazyku dostáva sa mi tu aj veľa zabudnutých a zaujímavých receptov.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 24. augusta 2011 o 21:06

  Douglas, havinka je mi ľúto, bolo mu niečo, alebo zomrel na starobu? Známej nedávno tiež odišla sučka, poznala som ju, bola už síce stará, ale pekná, malá, s dlhou srsťou a ona sa zaprisahala, že už psa nechce, ale nevydržala, má také maličké čierne huňaté a neposlušné klbko, je veľmi zlatý. Asi aby zabudla na svoju Lady, ktorú mala 14 rokov.
  @zareaguj


Pridaj komentár k článku:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist