Nový "Varecháč" ?

evanaaa - fotkaevanaaa, 4. augusta 2011
Včera so mala pridané komentáre k mojim receptom, ktoré som sem
dávala už pred nejakým časom. Na tom by nebolo nič zlé, veď
občas sa natrafí na nejaký neobjavený recept, ku ktorým sa pridá
koment, najmä v prípade, ak sa nám páči, aj keď recept je už dávno
zabudnutý. Ja som bola - vlastne tie recepty, skritizované niekým,
koho som na Vareche ešte nezaregistrovala, neviem, či komentoval
okrem týchto mojich aj iné, veše recepty, preto by som bola rada,
ak by ste napísali, nech vidím, ako ich hodnotil. Jeho prejav - slovný
aj gramatický je na nižšej úrovni, tak som si myslela, že je to zas
nejaký ( nespokojný) puberťáčik, ale nie - on má 32 rokov. Jeho
komentáre si všimla aj Sandratamer a upozornila ho, načo jej odpísal,
aby sa do toho nemiešala. Ak by ste si ich chceli pozrieť, kliknite na
moje dva recepty ( ja ich tu aj tak veľa nemám), možno sa
pobavíte: Zemiaková kaša po záhorácky a Zapekané lokše. Nájdete
pod mojim profilom. A napíšte vaše reakcie aj, či ho poznáte. Jeho
nick je Kovodilo, s krátkym "o", ja som dala dlhé a jemu sa to
nepáčilo, tak ma opravil. A teším sa na jeho " odbornú" kritiku.
@zareaguj


Diskusia k článku

29 komentáre k článku
@evanaaa , môj názor je takýto:nevšímaj si ho a nereaguj.Keď bude robiť problémy,naši adminkovia si ním veľmi rýchlo poradia.Hádam ťa nerozhádže nejaké/ký kovodilo...
hm, podla toho prejavu je jeho vek fakt 3+2 a nie 32:)) ignorovat jednoducho...
takýchto provokatérov je najlepšie ignorovať. Ignorovať každý koment, ignorovať každý príspevok... Provokatéri sú všade ... ak ho to neprestane baviť, tak si s ním poradí admin. Napísať @sandratamer , aby sa do toho nestarala, je teda silná káva aj na mňa.
Už si ho nevšimnem, ale ma aj pobavil, kým som nezistila jeho vek. Len mi je divné, že písal akurát mne, ako vyhrabal tie staré recepty. A pred tým nebolo o ňom nič, on sa asi prihlásil len aby skomentoval a skritizoval mňa, haha.
no čo s takými ľuďmi,,, veru aj takí sú.... treba to brať s rezervou
hehe, dosť som sa pobavila :) @evanaaa myslím ze netreba vôbec reagovať, ono je to ako parazit...ked nema naco, nechytí sa ;))
Presne tak, netreba reagovať, veď ho (ju) to prestane baviť. Varecha bude super aj napriek takýmto "taktiež" varecháčov. Veď robí hanbu sám sebe. Vyjadruje sa ako z prvej pomocnej...
@evanaaa ,@jody to v tom prvom komentári napísala aj za mňa,presne a výstižne,na takýchto ľuďoch sa môžeš akurát len
zasmiať :-))))))
Dobre, nadobro s ním končím, xixixi, veď nie je hoden ani výsmechu. Len som chcela vedieť, či písal aj niekde inde, zaujímevé, že si vyberá staršie recepty.
@evanaaa , preklikala som sa všetkým, aj profilom a receptom toho dokonalého pána. Zistila som, že to je ten, čo na prípravu jednej porciu zmrzliny potrebuje veľký hrniec ľadu. A to je, pokiaľ dobre vidím, jeho jediný prínos na Varechu, okrem vyrývačných rečí. A možno za to ani nemôže, možno ho doma zle vychovali, keď ho nenaučili ani to, že na jedlo sa nehovorí fuj a hnus a podobne! Takže si ho nebudeme všímať, nech si píše, čo sa mu zapáči, my vieme svoje.
Sovka, máš pravdu, sú ľudia, ktorí nestoja za reč, lebo debaty s nimi sú len stratou času.
@evanaaa ty si nič nerob z týchto hlúpych komentárov.Ty si ohromná Varecháčka,ktorá má naopak veľmi trefné a múdre komentáre.
Prečítala som si vyjadrenie tohto akože varecháča, no sú to trápne príspevky.Nenechaj sa znechutiť,lebo aj to sa stáva.
Evanaaa, mala by si mať na pamäti že aj sprostosť je dar boží. P.s. Tvoje recepty a komentáre sú pre mňa výborné.
Sportak, ďakujem, aj keď ja tu dohromady nič nemám, radšej komentujem tie úžasné recepty a obdivujem ich. Ja už som mávla rukou, lebo ho (K)beriem ako sa vraví, s rezervou, možno za to nemôže, ako som vybadala z tých jeho komentov a máš pravdu, každý sme iný, každému z nás Pánboh ináč nadelil.
No aká dokáže byť ľudská hlúposť veľká je až neuveriteľné. Myslím, že keby ľudská hlúposť kvitla tak náš milý Kovodilo, je samý kvet a za sebou ťahá ešte dlhokánsku vlečku... Zdieľam rovnaký názor ako aj tatranka, že máš dobré a trefné nielen komentáre, ale aj jedlá. Takže ako je tá pesnička : " Hlavu maj hore :-) "
Evanaaa, na Záhorí sa hovorí "Gdo sa sprostý narodziu, sprostý aj umre"
Takže sa nedaj vykoľajiť takým "inteligentom"
Nedám, Rela, ale zjavil sa ďalší koštovmník, ktorý recept ohodnotil podobne ako Kovodilo, jeho (jej) kioment je dúfam posledný, lebo aj keď sa nechcem nechať rozhádzať, neviem, prečo sa takíto "odborníci" trakto vyjadrujú akurát o mojom recepte, iné by bolo, keby som ich tu mala viacej, ale mám dohromady štyri, tuším, a aj tak sú terčom pre takýchto......neviem, ako ich nazvať.
A ten nový (á) sa zaregistroval len včera, má nick - Reka11, môže to byť aj žena.
A ďakujem všetkým, ktorí ma presvedčili, že si z nich nemám robiť ťažkú hlavu, aj za vaše komentáre.
To ma pobavilo: "Gdo sa sprostý narodziu, sprostý aj umre" od @rela. :D
@evanaaa , máš veľkú podporu nás, Varechárov, takže odprosti sa od akýchkoľvek úbohých komentárov, alebo ako ja hovorím: "Co je to proti Bohu a věčnosti aneb Blahoslavení chudí duchem."
Douglas, aj mne sa to páči a pravdu máš, tiež som si pozrela tvoj profil, veru, ak niekoho stratíme, potom si uvedomíme, ako nám chýba a že sme sa viac nezaujímali, akom aj ty v mladosti o varenie. Ja aj keď už ten vek mám, ešte stále myslím na moju mamu, koľkokrát by sa mi zišla jej rada a chcela by som sa jej spýtať, ako robila to, či ono, no, už je neskoro. Preto som rada, že som tu, na Vareche, tu si to vynahradím.
všetko som si to pozrela, myslím, že býva už pravidlom, že sa na vareche občas zjaví "zaujímavá" kritika, takých ľudí treba ignorovať, nemajú myslenie a intelekt je niekde v nedohľadne, veď ako napísala @rela...
Vďaka :). Súhlas, keď som stratila mamku, tak všetky moje životné priority sa radikálne zmenili. A ako zvyknem vravieť: "Dospela som cez noc". Naviac 05/2011 našu rodinu navždy opustil tento biely fešák, ktorého mám na Nick~Pic-ku a tak človek prehodnotí vo svojom živote i stravovacie návyky nielen naších domácich miláčikov, ale aj naše. Portál Varecha mám rada, pretože okrem cvičenia sa v materinskom jazyku dostáva sa mi tu aj veľa zabudnutých a zaujímavých receptov.
Douglas, havinka je mi ľúto, bolo mu niečo, alebo zomrel na starobu? Známej nedávno tiež odišla sučka, poznala som ju, bola už síce stará, ale pekná, malá, s dlhou srsťou a ona sa zaprisahala, že už psa nechce, ale nevydržala, má také maličké čierne huňaté a neposlušné klbko, je veľmi zlatý. Asi aby zabudla na svoju Lady, ktorú mala 14 rokov.

TOPlist