Dvojité prekvapenie.

evanaaa - fotkaevanaaa 6. septembra 2011 o 22:23

Včera mi prišiel balík a v ňom menší balíček v ktorom bola konvička na prípravu čaju a kávy zo žiaruvzdorného skla , s pekným dizajnom, aj s odmerkou a má piest na zatlačenie, asi viete, akú mám na mysli, tuším podobná je aj tu ako súčasť výhry. Nebol pri nej žiadny lístok, bola poslaná z Čiech, zo Zlínu a je to výrobok Tescomy.Ja som bola samozrejme prekvapená, pátrala som v mysli, či som neposielala niekde kupóny na súťaž, ale keďže som aj v minulosti vypĺňala krížovky, tak si nepamätám. Potom ma napadlo, či to nie je nejaká výhra za kupóny z Varechy - Pravda, tak som sa pozrela nie cez moju e-mailovú schránku, ale priamo na Varecha.sk, či tam niečo nenájdem. No nič, čo som hľadala tam nebolo, ale som našla niečo iné - čo mi tak trochu dych vyrazilo. Neviem, či sa niekto z vás pamätá: raz bol pod receptami uverejnený komentár, aj viac, od mladého muža z gitarou - na fotke, pod nickom Vandrák. Keďže jeho " fujkanie" pohoršovalo, aj iné jeho poznámky, mám dojem, že bol z Varechy vyhostený a on akoby sa chcel pomstiť, písal vo svojom blogu svoje názory na Varechu pod nadpisom : Grcy na Vareche, alebo tak nejak. Nejdem citovať jeho hanlivé slová, bola som z nich otrasená a pohoršená, to sa písať nedá, ak máte záujem, tak si to pozrite a potom sa vyjadrite. Za jeden deň som teda zažila dve prekvapenia - to prvé ma potešilo, len škoda, že neviem,. komu sa poďakovať a zároveň to druhé mi nadobro pokazilo náladu, že niekto môže takto haniť našu výbornú Varešku a hlavne ľudí v nej.Stojí to za pozretie!
Komentáre k článku:
 • julica - fotkajulica 6. septembra 2011 o 23:13

  Nuž, ten vandrák vo svojom blogu nehovorí úplne z kopca. a dokonca slušne )
  @zareaguj
 • 45678 - fotka45678 6. septembra 2011 o 23:40

  Naučila som sa nevšímať si ľudí, ktorí ak na Teba nemajú robia všetko, aby Ťa ponížili...kašli na vandráka, má sám so sebou starosti, preto metie okolo seba nenávisť ..
  K výhre gratulujem .-)
  @zareaguj
 • jerica - fotkajerica 6. septembra 2011 o 23:42

  @evanaaa veď ten vandrák so svojim vyjadrovaním sám sa dostáva do zlého obrazu okolia , rozumní si vedia spraviť úsudok a určite si nebudú ukrajovať z tak vzácneho času čítaním "hulváta " príspevky.
  Vďaka že sa zastaneš a poukážeš na ohováranie , bude dobre nevšímať si neprajníkov ktorí sú paraziti v spoločnosti:-(
  Teš sa z krásneho darčeka , uži si to!! :-))
  @zareaguj
 • akeber - fotkaakeber 7. septembra 2011 o 09:07

  evanna.....netreba si to všímať, treba sa na to povzniesť, na svete je veľa ľudí čo majú problém sami zo sebou a preto sa snažia iných urážať......a k výhre ti gratululem :)
  @zareaguj
 • janadelfi - fotkajanadelfi 7. septembra 2011 o 13:29

  @evanaa pamätám vtedy som otvorila diskusiu o Vandrákovi a rozbehla sa vojna. Stále mu ležia v žalúdku moje pečienky.... ale "šak" nech a k darčeku Ti blahoželám. Ja som prestala prispievať na varechu nie z dôvodu urazenosti, ale bohužiaľ z nedostatku času - pri starostlivosti o postihnutého člena rodiny... Ale to sa zlepší. A zase prilepím na VARECHU nejaký ten GRC.... :-)
  @zareaguj
 • hubata - fotkahubata 7. septembra 2011 o 15:38

  @evanaaa - gratulujem zo srdca k výhre! Ale určite je to darček od redakcie www.varecha sk. Ty si možno nepamätáš, ale sme raz spolu prckovali na vareche už neviem v akej téme, a p. Sandra Támerová ti len tak mimochodom napísala aby si jej poslala svoj e-mail - takže určite máš darček odtiaľto.
  A zakomplexovaným ľuďom, ktorí sa tešia že niekomu môžu urobiť zle, ponížiť ho a zosmiešniť neodpovedaj, nevšímaj si ich. Časom tak urobia všetci a im zostane len - samota.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 7. septembra 2011 o 17:06

  To bola ozaj len náhoda, že som tam zablúdila pri hľadaní pôvodcu, rsp. darcu, ale na nič som aj tak neprišla, možno to bude tak, ako ty, Hubata, hovoríš, ale za čo by mi ho poslali, nemám ani modré oči, hihi. Len som chcela, aby ste videli, ako nás vie niekto "ohodnotiť" - nespravodlivo. Hlavná vec, že papinká detskú výživu, preto mu ani myšlienky ešte nedospeli ( nedozreli), a tie poznámky o cukrom a masťou sfetovaných deťoch......no, škoda sa rozčulovať.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 7. septembra 2011 o 17:07

  A ďakujem za gratulácie k výhre.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 7. septembra 2011 o 17:08

  Jankadelfi, asi si ho zabudla ponúknuť, tak preto tie reči.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarsandratamer člen redakcie Varecha.sk, 7. septembra 2011 o 19:57

  @hubata , @evanaaa sa mala ozvať, lebo sa s ňou chcel niekto z varecháčov skontaktovať súkromne. Od nás tá kanvica nie je, súťaž s Tescomou sa u nás skončila pred rokom, pravdepodobne ide o nejakú inú súťaž, do ktorej sa @evanaaa zapojila niekde inde. V každom prípade, milé prekvapenie, tiež blahoželáme :-D
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 7. septembra 2011 o 22:37

  Ďakujem,Sandratamer, myslím, že som sa ozvala tej správnej varecháčke, je to o.k. Možno časom prídem na to, odkiaľ výhra,alebo čo už to je, pochádza.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarhanach 8. septembra 2011 o 12:57

  Gratulácia k výhre a súhlasím s 45678
  @zareaguj
 • nika60 - fotkanika60 8. septembra 2011 o 19:47

  Teš sa z darčeku ktorý si vôbec nečakala.
  Blahoželám.
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 9. septembra 2011 o 16:21

  Nika aj ostatní,ďakujem.
  @zareaguj
 • dorisa - fotkadorisa 12. septembra 2011 o 00:24

  Aj ja ti blahoželám, to je pekné....
  @zareaguj
 • evanaaa - fotkaevanaaa 12. septembra 2011 o 17:12

  Doriska, ďakujem ( aspoň vám tu, keď ináč neviem, komu by som sa vlastne mala).
  @zareaguj


Pridaj komentár k článku:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


Inšpirácie z nových receptov
TOPlist