45678 - fotka45678, 7. septembra 2011

Diskusia k článku

9 komentáre k článku
Po smiechu plač, taký je veru život. Záver tohto príbehu veľmi smutný.:(
myslím si že kto to prežíval nájde sa v Tvojom príbehu , chodili sme ruskou ľoďou na zájazdy do Rakúska a keď bol zájazd aj do NSR až hore do Passau. Rada si spomínam na tie zájazdy , veď sme boli mladý svet gombička .
A viete že mi to pašovanie chýba? Veď to musí byť taká nuda pre colníkov keď ani vyzliekať mladé baby nemôžu v zmysle zákona - hneď je z toho medzinárodný škandál a trestné oznámenie. To za našich čias sme sa na colnú prehliadku tešili ............. obojstranne.
ale @julica srandujem: ale s odstupom času mi to na tých hraniciach pripadá fakt nudné. Po prekročení hraníc sme vyťahovali zo všelijakých úkrytov úlovky a teraz ma nemá kto obdivovať aká som šikovná: všetko čo vozím je na zbláznenie - legálne, ani zbierku razítok nemám, fúzatí maďarskí colníci už ani po slovensky nevedia pozvať na rande do Rajky ...... no kapitalistická pohraničná nuda.
Ja ako železničiarka som sa vozila vlakom aj za hranice,najhoršie bolo,keď sme si našli miesto pre uschovanie,, nadbytočných mariek",nejaku skulinku od spodu sedadiel,a keď prešla prehliadka nedali sa vybrať a museli sme rozobrať sedadlo. .. Ináč vozili sme si aj údržbárov so sebouha,ha,ha,@hubat á,naozaj teraz je na hranici nuda,keď sme prechádzali v noci nemeckú hranicu a počula som nemecké príkazy,tak by mi do zadnej časti nehol ani zastrúhaný vlas vošiel,to bol živit:)))

TOPlist