45678 - fotka45678, 7. septembra 2011

Diskusia k článku

7 komentáre k článku
Stávali sa také veci!My sme takto vypili flašu Plisky,lebo sme mohli previesť iba každý jednu a my sme mali v kufríku 3.Našťastie nám pozreli iba jeden kufor...!Neviem ako by sme ináč podelili príbuzných darčekmi.
Keď som bola už hodne dávno v Juhoslávii na aute....uchvátili ma tam na trhu likéry.....čokoládový,kokosový a rôzne iné druhy.....nízko percentné ale hlavne sladké....u nás v obchodoch to nebolo , krásne balenie, tak som nakúpila 10 fliaš, oktem iného tovaru..... hlavne oblečenia......no horšie to bolo na hraniciach nič som neskrívala a ani som netušila že alkohol sa prenášať nesmie.......a ako to dopadlo ? mala som šťastie , nahovorila som colníkom že to je na moju svadbu , čudovali sa ,prečo nie je somnou aj budúci ženích ale dvaja postarší dôchocovia....tak som v klamstve pokračovala.....že môj nastávajúci je na invalid. vozíku a ten sa nám do auta nezmestí (samozrejme že žiadny nastávajúci nebol ....mala som sotva 19 r.) dodnes neviem či mi uverili , alebo pomohla moja suverémosť (žiadna tréma) a či moja mladosť.....no skrátka rehotali sme sa v aute ešte dlho a potom aj doma.....ale niečo mi ostalo....... susedovci ma dlho volali nevesta....:))
ááá.. zabudla som , colník len mávol rukou a všetky flaše aj s tovarom sme šťastne doviezli domov
45678 tak dobre hneď zrána sa zasiať je vraj zdravé, ďakujem.
@akeber si vynaliezavá a mladosti sa medze nekladú. :))))
To fakt? Údenáče sa nesmeli prevážať - nevedela som. Ja som tiež pašovala: detské topánočky, tie prvé capačky. U nás boli len biele, ružové a modré a v Györi - som sa mohla hrabať v takom obrovskom koši a mali rôzne vzory pre dievčatko aj chlapčeka, tie farby - no nepašujte potom! Tak sme ich zabalili mne do podprdy, naraz som mala asi štvorky. Môj muž vtedy zahlásil že on by potreboval vibramy, či mu neprepašujem ..........
To teda naozaj boli casy! Dobre si na to spominam :-) Moji znami niesli vaicej alkoholu z Bulharska a dosli bez problemov az na nasu hranicu . Bol vecer a colnici chceli evidentne vypit a tak ich zacali buzerovat....muz sa nazlostil a v tej zlosti otvoril vsetky flase a rovno na hranici ich vylial :-) Lepsie dopadla moja kamaratka ktora podobne ako @bozulka jednoducho "nadlimitnu" flasu vypila:-))))) Nevadi , ze celou cestou domov blinkala.......:-)))))
Náš ujo si na cestu lietadlom do Vladivostoku s prestupom a colným odbavením v Moskve, pribalil fľašu domácej slivovice. Mal len jednu litrovku, čo bolo povolené množstvo, tak si myslel, že nemá problém a nič netajil. Lenže colníkovi sa nezdalo neoriginálne balenie, kázal otvoriť a privoňal. Samohonka!, hulákal, eto neľzja! a chcel ju skonfiškovať. Ujo mal na prestup na druhé lietadlo dosť času, tak sa rozhodol, že slivovicu vypije a až potom prejde cez colnú kontrolu a do druhého lietadla. V druhom lietadle najprv ťažko hľadal svoje miesto, ale potom narazil na akýsi oddelený salónik, dokonca s novinami vo viacerých jazykoch, tak sa usadil, začítal a letušku, ktorá sa ho stále na čosi vypytovala a niečo chcela riešiť, odbíjal tým, aby si nerobila starosti, že je spokojný a na tom mieste sa cíti dobre. Až keď sa dostavil druhý pilot, ujo spozornel a dozvedel sa, že zabral miesto veľvyslancovi čínskej republiky, ktorý sa vracal domov a tým spôsobil meškanie lietadla a medzinárodný incident. Taká kvapka slivovice dokáže veci!

TOPlist