45678 - fotka45678, 31. augusta 2011

Diskusia k článku

26 komentáre k článku
@45678 , ty si skutocny dobrodruh :-))) Malo kto by mal odvahu jest s taniera s cudzou osobou, najma v dobe, ked je vsade vala roznych infekcii o ktorych sme pred casom ani nevedeli.
A vitaj na Vareche. Take dobrodruzne pribehy vzdy radi privitame okrem zaujimavych receptov. Tak sa snaz!
eeee .... a nezopakovali ste si to už nikdy keď vám tak spolu chutilo?
no nádherný príbeh - xixixixixii - aj na zasmiatie, človek si pritom spomenie na svoje "fópa". Teším sa už na Tvoje ďalšie príbehy.
Ďakujem za privítanie kuchtička, rada prispejem, no potrebujem sa tu zorientovať, zatiaľ iba prezerám, čo sa tu za dobroty varí
hubatá- zopakovali, pri svadobnej hostine a bolo "to" nič-moc :-) a hlavne dávno
Viem si vás oboch predstaviť,čo každému bežalo v hlave pri každom ponorení lyžice do taniera.Zachovala si sa perfektne ako aj tvoj budúci šéf...:-)))))) ! A vitaj medzi nami,bude sa ti tu páčiť a keď doplníš ešte tvoj profil...?
Tuším si si toho šéfa zobrala za muža svojich snov. Ak je to pravda tak gratulujem. Počula som veľa takýchto príbehov o jedení z jedného taniera s "bezdomovcami", ale ani jeden veru takto nedopadol. :)
Tak to je super, nádhera- príhoda že ,,takú nevymyslíš" len život ti ju nahodí....
No, ani ja by som nejedla s niekým z jedného taniera, radšej by som si vzala druhú porciu, ale zaujímavé, že som tento príbeh už dva krát čítala, v jednom na konci, keď sa najedli, muž sa spýtal: chutilo,chutilo? A mladá žena si až vtedy všimla, že jej tanier je neďaleko odsunutý. A ten druhý bol ako vtip niekde pridaný. Nuž, stáva sa.
no páči sa mi to, ja by som určite nejedla s neznámym z jedného taniera i keď neviem keby to bol môj budúci zamestnávateľ, možno... som teraz nezamestnaná. Mne sa stalo niečo podobné, dávno potrebovali sme nejaké kancelárske drobnosti,vypýtala som služobné auto /Volgu/, cestou do mesta sme sa dohodli, ja zbehnem do papiernictva, šofér natankuje, stretneme sa pred obchodom.Ja nakúpené, pozerám Volga tam stojí, šofér nikde, asi niekde odskočil, chytím dvere, otvorené, sadnem dozadu.Sedím, šofér nechodí, pozerám, veď mi sme takého poťahy nemali, ani také veci čo tam boli.No skrátka nepozrela som Špz-ku a sadla do neviem koho navlas rovnakého auta.To si mala vidieť ako som odtiaľ upaľovala. Vitaj na vareche...
pridávam sa k dogador, toto je mne tiež veľmi povedomé, neviem, kto mi to už rozprával, resp. som to niekde čítala
bozulka, ďakujem, rada doplním, ale ako som písala, neviem sa ešte zorientovať, zatiaľ stále s otvorenýmni ústami čítam recepty, z ktorých mnohé sú mi tiež povedomé a sú uvádzané ako originál , ale úprimne sa teším, že som klikla na Varechu.
Môj príbeh je starý niekoľko rokov :-)ale chcela som sa stať prispievateľkou, nie iba pasívnou nakukávačkou .-) Nepovažujem svoj príbeh za ojedinelý, je možné, že sa niekto zachoval podobne ako ja, ale je rovnako možné, že práve môj príbeh sa šíril tak, ako dnes preposielanie mailových príloh.
aroo, vtedy som vôbec neuvažovala nad možnou epidémiou, rovnako ako Ty nad únosom v inom aute :-)
Evas13, ďakujem za blahoželanie, môj manžel mi pripravil počas nášho spolužitia niekoľko podobných príbehov :-)
@45678 dobre si im to natrela za tú originalitu príbehov - tlieskam Ti! Ja Ti verím, že sa Ti príbeh stal. A určite ho nezažije taký, čo nemá rád držky - xixi.
uf....silná káva ,Ty sa nezdáš, vitaj na vareche....či sa príbeh stal a či nestal mňa pobavil....aj ja som mala v živote komediálne príbehy ale hambím sa ich napísať a asi by mi ich nik neuveril......vážim si tvoju odvahu...rozpíš sa ....ja budem tvoj verný čitateľ
tak toto bol super príbeh, som sa smiala, až deti prileteli z detskej :)
vitaj na vareche
Joj, ale som sa s chuti zasmiala ako už dávno nie. Podobne ako u @bibia1 aj v mojom prípade som spôsobila rozruch v rodine, len z izby dobehla mamina. Myslela si, či mi už nešibe :o), zajtra mám skúšku, a celý týždeň sa drvím do zblbnutia. Dúfam, že sa zajtra budem mať dôvod na smiech, a nie na plač.
Ďakujem všetkým za komentáre, privítanie na Vareche aj za potlesk svetlana9 :-)
Teším sa, ak Vás môj príbeh zabavil.
matata1-verím, že tento zábavný predel prospel k úspešnému zvládnutiu skúšky :-)
Prosím, kto mi poradí, ako môžem pridať-skopírovať meno prispievateľa, aby bolo zvýraznené, ako to robíte ostatní?
@ 45678 staci dat teento znak @ a bez medzery nick-meno, po napisani pismen az do prvej medzery ci bodky - to vsetko bude zvyraznene, obcas aj to, co nechceme... Aj @ evanaaa som to uz chcela napisat, lebo vidim, ze sa snazi...:))
@45678 ďakujem pekne, skúšku som zvládla a teším sa na Tvoje ďalši vtipné príbehy. Minule mi smiech od srdca fakt pomohol, pravdu povediac som bola zrelá na psychošku. Keď vidí Tvoj nick v príbehoch, chechtám sa už vopred :o)))
superné.... chi-chi... vitaj na vareche takých "čísiel" by tu mohlo byť aj viac.
@matata1 -gratulujem, teším sa, ak Ti môj príbeh navodil smiech :-)
@babinka -ďakujem, ale prečo to nemám farebné?

TOPlist