Za 1 recept - kurz varenia pre 2 osoby:
Varíme s Varechou a SÚŤAŽíme

Redakcia Varecha.sk, 12. októbra 2017 o 08:00

Je to veľmi jednoduché: už za jeden fotorecept zverejnený na Varecha.sk počas októbra môžete získať jedinečný kurz varenia pre 2 osoby.Navarte, odfoťte, pošlite, vyhrajte!

Obraciate sa v kuchyni radi a často? Pochváľte sa svojím receptom na Varecha.sk a súťažte o skvelé ceny: kurzy v škole varenia Radosť variť v bratislavskom Poluse. Ak váš recept zvíťazí v októbrovom kole, už v novembri sa môžete učiť variť s profesionálom - šéfkuchárom Andrejom Saturim. Na svoje si tentoraz prídu najmä milovníci mäsa, pretože téma kurzu, ktorého sa budete mať možnosť zúčastniť, je: Pre mäskožrútov.
Ako sa zapojiť do súťaže

Je to veľmi jednoduché: Do konca októbra 2017 pridajte na Varecha.sk nový recept s fotografiou a pri zadávaní receptu zakliknite súhlas so zaradením receptu do súťaže Varíme s Varechou.

Kto vyhráva

Hodnotenie súťažných receptov bude prebiehať nasledovne:

1. Na stránke Varecha.sk

Vyhrávajú štyria súťažiaci, recepty ktorých si pridá najviac používateľov Varecha.sk do svojej kuchárskej knihy počas trvania súťaže. Vyhodnotenie počtu pridaní do kuchárskych kníh prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.

2. Na facebookovej stránke Varíme s Varechou

Všetky súťažné recepty budú pridané aj na našu facebookovú stránku Varíme s Varechou. Ďalší víťaz našej súťaže bude autor toho receptu, ktorý získa najviac lajkov počas trvania súťaže. Vyhodnotenie počtu lajkov prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.

Aká bude výhra

Celkom piati víťazi októbrového kola súťaže Varíme s Varechou získavajú kurz varenia pre 2 osoby: Pre mäskožrútov. Šéfkuchár Andrej Saturi výhercov naučí pripravovať dobroty z kačacieho mäsa. Kurz sa uskutoční 25. novembra 2017 od 11.00 hodiny v škole varenia Radosť variť v Polus City Center v Bratislave.

Andrej Saturi je známy z televíznych programov a v kuchyni je ako ryba vo vode. Pôsobil v mnohých reštauráciách a hoteloch, ktoré patria ku gastronomickej špičke na Slovensku. Podieľal sa na ich otváraní, a to ho neskôr priviedlo k myšlienke založenia vlastného podniku, kde dnes úročí dlhoročné skúsenosti v gastropriemysle. Poznatky si priniesol najmä zo zahraničia, kde spolupracoval s poprednými svetovými šéfkuchármi v rôznych oblastiach domácej i medzinárodnej kuchyne, tradičnej stredomorskej, ale aj nezvyčajnej molekulárnej kuchyne.


Foto: Radosť variť - Škola varenia v Poluse

Andrej Saturi
Všetky súťažné recepty nájdete tu.
Pravidlá súťaže
 • Organizátorom súťaže je P E R E X , a . s ., Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž sa začína v pondelok 1. októbra 2017 a končí v stredu 31. októbra 2017 o 23:59, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • Vyhráva 5 súťažiacich, recepty ktorých boli na Varecha.sk uverejnené ako nové počas trvania súťaže a pridá si ich najviac užívateľov Varecha.sk do kuchárskej knihy. Vyhodnotenie počtu pridaní do kuchárskych kníh prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.
 • Vyhrávajú aj ďalší 2 súťažiaci, recepty ktorých boli na Varecha.sk uverejnené ako nové a počas trvania súťaže získajú najviac lajkov na facebookovej stránke Varíme s Varechou počas trvania súťaže. Vyhodnotenie počtu lajkov prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.
 • Ďalší 3 víťazi budú vylosovaní spomedzi tých, ktorí zašlú SMS na číslo 6663 v tvare: VARECHA(medzera)meno priezvisko vaša adresa.
 • Hodnota výhry (kurz pre 1 osobu) je 30 eur, nie je ju možné zameniť za finančnú hotovosť.
 • Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený.
 • Mená výhercov zverejníme na Varecha.sk 48 hodín od skončenia súťažného kola. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovej adrese, ktorú uviedol ako registračnú na Varecha.sk alebo prostredníctvom telefonátu, ak posielal SMS.
 • Čerpať výhru môže výherca len osobne. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 15. novembra 2017 skontaktovať výhercu, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Ak výherca oznámi, že čerpať výhru nebude, výhra bude posunutá ďalšiemu súťažiacemu, ktorý nasleduje v rebríčku počtu uloženia receptu do kuchárskych kníh.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec P E R E X , a. s. , ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:
  a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X , a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313 (ďalej ako Usporiadateľ) b) identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Červeňova 32, 811 03 Bratislava, IČO: 44753772
  c) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže za účelom losovania a rozposielania výhier
  d) zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • pohlavie – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • vek, dátum narodenia – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • meno – pri neregistrovaných účastníkoch
  • e-mailová adresa
  e) doplňujúce informácie:
  • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
  • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťažná fotografia, recept, nápad (návod) alebo iný príspevok. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
  • tretie strany: Usporiadateľ neposkytuje v rámci prevádzkovania portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk osobné údaje účastníkov tretím stranám,
  • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk,
  • forma zverejnenia: Usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk len údaje výhercov,
  • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.
 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X, a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X, a.s.. Účastník súťaže berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu na webovej stránke www.pravda.sk.
Komentáre k článku:

Pridaj komentár
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist