Vyhrajte s Varechou:
Odoberajte naše chutné správy a hrajte o 7 skvelých cien

Redakcia Varecha.sk, 11. apríla 2024     6 minút čítania

Zapíšte sa na odber nášho newslettera a tie najlepšie recepty, rady a inšpirácie dostanete priamo do svojej mailovej schránky. Navyše 7 z vás odmeníme!


Zdroj foto: Shutterstock

Aby ste boli zaradení do súťaže o nižšie uvedené ceny, stačí, ak budete odoberať náš newsletter, ktorý vám priamo do vášho mailu bude prinášať tie najlepšie recepty a články z portálu Varecha.sk. Získate tak množstvo kulinárskych inšpirácií a praktických tipov pohodlne priamo do mailu a navyše budete informovaní o všetkých našich pripravovaných novinkách či súťažiach.

Pokiaľ náš newsletter ešte neodoberáte, stačí keď jednoducho kliknete na ikonku Odoberať newsletter, ktorú nájdete v každom recepte pod fotografiou jedla a vyplníte potrebné údaje.


Víťazov vyžrebujeme zo všetkých odberateľov newslettera k 30. 4. 2024 a následne ich zverejníme na Varecha.sk.

O čo sa hrá

1. Hriankovač Tefal2. Kávovar Tchibo Cafissimo3. Kuchynský sekáčik Beko4. Kniha Marcela Ihnačáka Hostina, menej je niekedy viac5. Kniha Jamieho Olivera 7-krát inak6. Kniha Martina Pyca Rauscha Treba si variť7. Kniha Cukráreň Petry TóthovejPravidlá súťaže
Organizátorom súťaže je OUR MEDIA SR a. s., Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk. Súťaž začína 11. apríla 2024 o 0:00 hodine a končí 30. apríla 2024 o 23:59 hodine, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.

Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.

Po skončení súťaže bude organizátor z databázy všetkých odberateľov, ktorí sa do 30.4.2024 registrovali na odber newslettera (bez ohľadu na počet newsletterov, ktoré daný odberateľ odoberá) na stránke Varecha.sk, žrebovať výhercov, ktorí získajú vyššie uvedené ceny.

Vyhodnotenie súťaže zverejníme na Varecha.sk najneskôr 7. mája 2024. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailových adresách, ktoré uviedli pri registrácii na odber newslettera na Varecha.sk.

Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.

Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.

Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.

Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec OUR MEDIA SR a. s., ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho vyžrebovaného súťažiaceho.

V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené. Identifikačné údaje prevádzkovateľa: OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO51267055 (ďalej ako Usporiadateľ) Identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Tallerova 4, 81102 Bratislava, IČO: 44753772 V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Spracovanie osobných údajov:

Účel spracúvania osobných údajov: evidencia odberateľov newslettera a rozposielania výhier

Zoznam osobných údajov:
e-mailová adresa

u vyžrebovaných výhercov - meno, priezvisko, adresa a číslo telefónu

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 39/A, 831 04 Bratislava, IČO51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže Odoberajte naše chutné správy a hrajte o 7 skvelých cien. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, dpo@perex.sk alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z..

Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.

Okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk.

Diskusia k článku

 TOPlist