Hádaj, kto ťa naučí variť zdravo? SÚŤAŽ o kurzy varenia s blogerkou roka

Redakcia Varecha.sk, 7. septembra 2017 o 08:00

V septembri si s nami zasúťažte o kurzy varenia so Silviou Horeckou, uznávanou gastrokonzultantkou, ktorá vás naučí nezablúdiť vo svete potravín.Milí Varecháči, vitajte doma z prázdnin. Už sa tešíme na vaše nové recepty, ktoré ste si priniesli zo svojich letných ciest a veríme, že sa s nimi budete chcieť podeliť aj s ostatnými. Pre všetkých z vás, ktorí si chcú zasúťažiť, máme nachystané ďalšie kolo našej receptovej súťaže Varíme s Varechou. Všetci víťazi septembrového kola sa budú môcť zúčastniť jedinečného kurzu varenia v škole varenia Radosť variť v bratislavskom Poluse, ktorý sa bude niesť v duchu témy: Globálne so zeleninou a bylinkami. Poznámka pre všetkých mäsožravcov: Nebojte sa, budeme variť aj mäso :)

Tento krát na kurze varenia nebude naším lektorom šéfkuchár, ale autorka konceptu Terapia jedlom, úspešná foodblogerka a odborníčka na stravovanie v oblasti rôznych potravinových intolerancií Silvia Horecká. Na kurze sa s ňou stretneme v sobotu 21. októbra 2017 a naučíme sa variť tak, aby bolo pripravené jedlo pre nás viac prospešné ako škodlivé.

Ako sa zapojiť do súťaže

Je to veľmi jednoduché: Do konca septembra 2017 pridajte na Varecha.sk nový recept s fotografiou a pri zadávaní receptu zakliknite súhlas so zaradením receptu do súťaže Varíme s Varechou.

Čím viac receptov, tým väčšia šanca na úspech.

Kto vyhráva

Hodnotenie súťažných receptov bude prebiehať nasledovne:

1. Na stránke Varecha.sk

Vyhrávajú štyria súťažiaci, recepty ktorých si pridá najviac používateľov Varecha.sk do svojej kuchárskej knihy počas trvania súťaže. Vyhodnotenie počtu pridaní do kuchárskych kníh prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.

2. Na facebookovej stránke Varíme s Varechou

Všetky súťažné recepty budú pridané aj na našu facebookovú stránku Varíme s Varechou. Ďalší víťaz našej súťaže bude autor toho receptu, ktorý získa najviac lajkov počas trvania súťaže. Vyhodnotenie počtu lajkov prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.

Aká bude výhra

Celkom piati víťazi septembrového kola súťaže Varíme s Varechou získavajú kurz varenia pre 2 osoby so Silviou Horeckou, ktorý sa uskutoční v sobotu 21. októbra 2017 od 11.00 hodiny v škole varenia Radosť variť v Polus City Center v Bratislave.

Silvia Horecká sa zaoberá výskumom vývoja našej výživy. Študuje a skúma rôzne populácie, u ktorých sa snaží identifikovať kľúčové prvky, čo stoja za ich zdravím, šťastím a dlhovekosťou. Silvia vás naučí, prečo má delenie stravy svoj význam a ako sa zorientovať pri výbere pečiva, či ako eliminovať nepriaznivé vplyvy lepku. V súťaži Bloger roka 2014 a 2015 zvíťazila v kategórii Gastronómia.


Archív školy varenia Radosť variť
Všetky súťažné recepty nájdete tu.
Pravidlá súťaže
 • Organizátorom súťaže je P E R E X , a . s ., Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž sa začína vyhlásením súťaže a končí v sobotu 30. septembra 2017 o 23:59, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • Vyhrávajú 4 súťažiaci, recepty ktorých boli na Varecha.sk uverejnené ako nové počas trvania súťaže a pridá si ich najviac používateľov Varecha.sk do kuchárskej knihy. Vyhodnotenie počtu pridaní do kuchárskych kníh prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.
 • Vyhráva aj ďalší súťažiaci, recept ktorého bol na Varecha.sk uverejnený ako nový a počas trvania súťaže získa najviac lajkov na facebookovej stránke Varíme s Varechou počas trvania súťaže. Vyhodnotenie počtu lajkov prebehne vždy v prvý deň po ukončení súťaže.
 • Každý z piatich víťazov si môže na kurz pozvať ešte jednu osobu.
 • Hodnota výhry (kurz pre 1 osobu) je 30 eur, nie je ju možné zameniť za finančnú hotovosť.
 • Počet súťažných receptov od jedného autora nie je obmedzený.
 • Mená výhercov a ocenené recepty zverejníme na Varecha.sk po ukončení súťaže. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailových adresách, ktoré uviedli pri registrácii na Varecha.sk.
 • Čerpať výhru môže výherca len osobne. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 10. októbra 2017 skontaktovať výhercu, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Ak výherca oznámi, že čerpať výhru nebude, výhra bude posunutá ďalšiemu súťažiacemu, ktorý nasleduje v rebríčku počtu uloženia receptu do kuchárskych kníh.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec P E R E X , a. s. , ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:
  a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X , a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313 (ďalej ako Usporiadateľ) b) identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Červeňova 32, 811 03 Bratislava, IČO: 44753772
  c) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže za účelom losovania a rozposielania výhier
  d) zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • pohlavie – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • vek, dátum narodenia – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • meno – pri neregistrovaných účastníkoch
  • e-mailová adresa
  e) doplňujúce informácie:
  • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
  • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťažná fotografia, recept, nápad (návod) alebo iný príspevok. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
  • tretie strany: Usporiadateľ neposkytuje v rámci prevádzkovania portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk osobné údaje účastníkov tretím stranám,
  • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk,
  • forma zverejnenia: Usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk len údaje výhercov,
  • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.
 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X, a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X, a.s.. Účastník súťaže berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu na webovej stránke www.pravda.sk.
Komentáre k článku:

Pridaj komentár
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist