Koláčik alebo pizza za 10 minút

katy - fotkakaty, 23. decembra 2012
Koláčik alebo pizza za 10 minút
Foto: katy

Veľmi rýchly a chutný koláčik. Môžete ho ozdobiť čímkoľvek. Či už na sladko alebo na slano. Tiež som ho robila tak, že som naň Zobraziť celý popisVeľmi rýchly a chutný koláčik. Môžete ho ozdobiť čímkoľvek. Či už na sladko alebo na slano. Tiež som ho robila tak, že som naň poukladala šunku, slaninku, zeleninu a pripravila som ho ako pizzu. Je sýty a veľmi dobre chutí.

3 minút
príprava
10 minút
tepelná úprava

Suroviny

 1
 rôzne podľa chuti

Postup

 1. 1

  V tomto koláčiku som použila broskyňu alebo marhuľu ( už si nepamatám ) podľa potreby som pomiešala s kryštálovým cukrom a škoricou. Môžete použiť akékoľvek ovocie napr. jabĺčka .

  Koláčik alebo pizza za 10 minút - obrázok 1
 2. 2

  Na lístkové cesto možete dať čokoľvek! Záleží od fantázie. Minule som z neho urobila pizzu. Poukladala som šunku, syr, slaninku, zeleninu, červenú fazuľu, cibuľu a na upečenú pizzu som poukladala rukolu. Nepridávajte olej!!

 3. 3

  Cesto po upečení je mastné samo o sebe. Suroviny ukladáme tak, aby sme nezasiahli okraje cesta a to preto aby sa nám pekne zdvihli. Pečieme podľa potreby.

Diskusia k receptu

45678
Tak tento koláčik, je už lákavejší :-))
katy
Máte pravdu, dala som si ho preč ani mne sa už nepáči šmolko koláč :))
ubka
@katy :-)) to je dobre, modra farba na jedle nie je veľmi lákavá a je to milé, že také mladé žieňa dokáže prijať názor. Krásne Vianoce :-)
izabella929
všetky koláče aj zákusky z lístkového cesta sú skvelé.-) pekný recept...Krásne Vianoce...