Hot Potatoes

peppeq - fotkapeppeq, 6. júla 2010

jednoduché a rýchle jedlo, ktoré môže byť servírované ako príloha alebo aj ako chod. Pôvod receptu je moja hlava o pol tretej v sobotu ráno, Zobraziť celý popisjednoduché a rýchle jedlo, ktoré môže byť servírované ako príloha alebo aj ako chod. Pôvod receptu je moja hlava o pol tretej v sobotu ráno, po žúrke, kde hlavnú úlohu zohrával hlad... :)

2 až 3
porcie
10 minút
tepelná úprava

Suroviny

500 g
Postup

  1. 1

    Do rozpáleného oleja v panvici vložíme zemiaky a na stredne silnom ohni ich opečieme tak, aby vznikli opekané zemiaky. :) ... posolíme.

  2. 2

    Opečené zemiačky poprášime hríbovým práškom (mleté sušené hríby) Ja osobne som dal asi tak 3 až 4 polievkové lyžice. Zemiaky premiešame.

  3. 3

    Pridáme asi 1 a pol deci kečupu a tabasco podľa chuti. Ja som dal asi pol čajovej lyžičky alebo celú a podľa potreby môžme zriediť trochou vody. toť vsjo! dobrú chuť!

Diskusia k receptu

zela
Rozmýšľala som,čo variť,urobím hot potatoes,nepoužijem hubový prášok-nemám, ani sušené huby -tie mám,ale budeme ich jesť s kyslým mliekom. Pripomína mi to detstvo,príchod z kúpaliska a zahnali sme hlad horúcimi zemiakmi so studeným kyslým mliekom.
frezia68
Hlad Ti dobre osvietil hlavu a vieme,že je najlepší kuchár-fajnotka :-)))
SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia